fbpx
Improkruháč | Otevřený trénink improvizace

Improkruháč | Otevřený trénink improvizace

27. září 2023 | 18:30 21:00

Naskočte do rozjetého vlaku spontánnosti a radosti! Vyzkoušejte první lekci zdarma.

Improkruháč – jedinečný, otevřený 2,5 hodinový trénink improvizace, který vám pomůže objevit kouzlo principů vhodných nejen na prkna, která znamenají svět, ale i při prezentace, týmovou komunikaci a pro nalezení vlastního klidu a sebedůvěry. Připravte se na neuvěřitelnou cestu, která vás naučí naslouchat, spolupracovat a užívat si přítomný okamžik s hravostí a radostí z dětství.

Nenechte se odradit svou nezkušeností či obavami – respektujeme úroveň vaší připravenosti a odvahy experimentovat. Společně se ponoříme do základních principů improvizace a postupně odstraňovat nánosy výchovy, vzdělávacího i pracovního systému, které nás možná až příliš zkrotily nebo donutily cítit se jako na bitevním poli.

Pro koho?

 • Pro všechny, co si chtějí trénink improvizace vyzkoušet.
 • Pro ty, co nevědí, jestli můžou chodit pravidelně, a tak prostě dorazí, jen když se jim to bude hodit.
 • Pro pravidelné účastníky semestrálních kurzů jako náhradní hodiny.

Výhody otevřeného tréninku improvizace

Ve skupině budete společně trénovat cvičení a hry s lidmi jako jste vy. Můžete dorazit, kdy budete chtít a společně si užít zábavu a prožívání přítomného okamžiku naplno. Pokud budete mít pocit, že chcete pravidelně pokračovat, můžete se později zařadit do semestrálních kurzů uzavřených skupin, kde se postupuje rychleji vzhledem k rychlejšímu napojení známých tváří a delšímu tréninku.

Proč si vybrat právě Improkruháč?

 1. Objevte svět spontánnosti: Necháme se unášet přítomným okamžikem a vrátit se k hravosti a radosti z dětství.
 2. Získejte sebejistotu v nenadálých situacích: Základní principy improvizace vám pomohou hledat jistotu i v těch nejnečekanějších momentech života.
 3. Posilujte své sociální dovednosti: Kurz vám pomůže rozvíjet laskavost, respekt a spolupráci s ostatními účastníky.
 4. Bezpečné a podporující prostředí: V malé skupině maximálně 10 osob budete mít dostatek prostoru pro osobní růst a zároveň pocit bezpečí a vzájemné úcty.
 5. Flexibilní harmonogram: Tréninky se konají ve vybraných dnech dle kalendáře s rezervacemi, takže si můžete vybrat termín, který vám nejlépe vyhovuje a čerpat zakoupený kredit.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost objevit svět improvizace a obohatit svůj život novými zkušenostmi, dovednostmi a radostí! Přidejte se k nám na Improkruháči ještě dnes a brzy zažijte, jaké to je žít plně a autenticky bez souzení a omezení. Navíc první vstup máte zdarma na zkoušku.

Jak a proč?

 • Není třeba přemýšlet nad tím, co říct.
 • Je úplně v pořádku, že budeme dělat chyby.
 • Základní dovedností v tréninku je laskavost a respekt k sobě i druhým
 • 2 hodiny garance slušnosti a vzájemné úcty

Improvizační kurzy vám napomohou v bezpečném prostředí malé skupiny maximálně 10 osob zažít svět tak, jak byste jej chtěli zažívat i v reálném životě. S respektem, s radostí, autenticky a bez souzení. Trénink chce samozřejmě pravidelnost, a tak se bude opakovat ve vybraných středách období březen až květen dle kalendáře s rezervacemi, pokud budete mít prostor a čas.

TRENÉR NA ZMĚNU

Jaroslav Fabián se věnuje divadelní improvizaci již řadu let a je spoluzakladatelem a principálem improvizační skupiny Nepřipravení. Společně s přáteli každý týden věnuje improvizačním tréninkům a seberozvoji v této oblasti minimálně 4 hodiny a pravidelně vystupuje s improvizační show, zápasy nebo s long-formami na prknech oblastních divadel. Při větších skupinách než 10 účastníků spolupracuje v tandemu se zkušenými lektorkami improvizace pro zvládnutí individuálního přístupu a ošetření procesů ve větší skupině. Současně je PCC kouč s tréninkem v oblasti týmového koučování. Více: Zkušenosti a kvalifikace

Jak si zajistit místo na tréninku improvizace? Jen 2 kroky:

 1. REZERVUJTE SI VČAS A DOPŘEDU místo na tréninku. Každý termín je určen maximálně pro 10 osob. Vyberte si dopředu termíny dle vašich možností.
 2. Zaplaťte vstup na otevřený trénink improvizace na e-shopu online s využitím platby kartou. Zvolený počet vstupů určuje množstevní slevu, vyplatí se koupit balíček vstupů, které čerpáte jako kredit. Na místě lze zaplatit také kartou na poslední chvíli nebo předem převodem na fakturu. První vstup nabízíme zdarma pro získání vaší důvěry a otestování průběhu tréninku.

27. září 2023 | 18:30 21:00

Kč500.00 Možnost nákupu výhodných balíčků vstupného se slevou. První vstup na zkoušku zdarma.

Místo konání

Trenérna se nachází v prostoru na změnu Vím, co chci s možností parkování automobilu ve dvoře objektu. MHD dopravní spojení: Stanice metra B Černý Most odjezdy autobusů z nástupiště č. 15 směr Horní Počernice, a to všechny autobusy jedoucí přes stanici Na Kovárně (cca 100 m zpět k Praze a doprava) nebo stanice Třebešovská (přes park cca 250 m a přejít ulici Náchodská). Fanoušci vlakové dopravy mohou využít častého spoje do Nádraží Horní Počernice s přestupem na autobus nebo krásnou procházkou 1 km k trenérně Vím, co chci. Mapa níže a navigace jistě poslouží všem.

Plkovská 132/13
Praha 9, Česká republika 19300 Česká republika
+ Google Mapa
773123467
View Místo konání Website
momentka z tréninku

Přihlášení k odběru obšťastníku

Chci odebírat obšťastník Vím, co chci s informacemi o termínech otevřených kurzů a nových článcích v blogu z oblasti osobního rozvoje s frekvencí maximálně jednou měsíčně.