fbpx
Otevřený trénink: Improkruháč pro začátečníky

Otevřený trénink: Improkruháč pro začátečníky

2. srpna 2023 | 18:30 20:30

Naskočte do rozjetého vlaku spontánnosti a radosti!

Představujeme vám Improkruháč pro začátečníky – jedinečný otevřený 2,5 hodinový trénink aplikované improvizace, který vám pomůže objevit kouzlo improvizačního divadla a jeho principy uplatnit ve svém každodenním životě. Připravte se na neuvěřitelnou cestu, která vás naučí naslouchat, spolupracovat a užívat si přítomný okamžik s hravostí a radostí z dětství.

Nenechte se odradit svou nezkušeností či obavami – respektujeme úroveň vaší připravenosti a odvahy experimentovat. Společně se ponoříme do základních principů improvizace a postupně odstraňovat nánosy výchovy, vzdělávacího i pracovního systému, které nás možná až příliš zkrotily nebo donutily cítit se jako na bitevním poli.

Proč si vybrat právě Improkruháč pro začátečníky? Zde je 5 přesvědčivých důvodů:

 1. Objevte svět spontánnosti: Necháme se unášet přítomným okamžikem a vrátit se k hravosti a radosti z dětství.
 2. Získejte sebejistotu v nenadálých situacích: Základní principy improvizace vám pomohou hledat jistotu i v těch nejnečekanějších momentech života.
 3. Posilujte své sociální dovednosti: Kurz vám pomůže rozvíjet laskavost, respekt a spolupráci s ostatními účastníky.
 4. Bezpečné a podporující prostředí: V malé skupině maximálně 10 osob budete mít dostatek prostoru pro osobní růst a zároveň pocit bezpečí a vzájemné úcty.
 5. Flexibilní harmonogram: Tréninky se konají ve vybraných dnech dle kalendáře s rezervacemi, takže si můžete vybrat termín, který vám nejlépe vyhovuje a čerpat zakoupený kredit.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost objevit svět improvizace a obohatit svůj život novými zkušenostmi, dovednostmi a radostí! Přidejte se k nám na Improkruháči pro začátečníky ještě dnes a brzy zažijte, jaké to je žít plně a autenticky bez souzení a omezení.

Základní principy improvizace:

 • ANO, a
 • Naslouchej v přítomnosti
 • Nechej druhého zazářit
 • Neboj se být zjevný/á
 • Vezmi chybu do hry

Principů, které pomáhají hledat jistotu v nenadálých situacích, ve kterých se vyskytneme je mnohem více, My začneme se základy a ty budeme spolu pilovat a prozkoumávat, odstraňovat postupně nánosy výchovy, vzdělávacího i pracovního systému, které nás možná až příliš zkrotily nebo donutily cítit se jako na bitevním poli.

Jak a proč?

 • Není třeba přemýšlet nad tím, co říct.
 • Je úplně v pořádku, že budeme dělat chyby.
 • Základní dovedností v tréninku je laskavost a respekt k sobě i druhým
 • 2 hodiny garance slušnosti a vzájemné úcty

Improvizační kurzy vám napomohou v bezpečném prostředí malé skupiny maximálně 10 osob zažít svět tak, jak byste jej chtěli zažívat i v reálném životě. S respektem, s radostí, autenticky a bez souzení. Trénink chce samozřejmě pravidelnost, a tak se bude opakovat ve vybraných středách období březen až květen dle kalendáře s rezervacemi, pokud budete mít prostor a čas.

TRENÉR NA ZMĚNU

Jaroslav Fabián se věnuje divadelní improvizaci již řadu let a je spoluzakladatelem a principálem improvizační skupiny Nepřipravení. Společně s přáteli každý týden věnuje improvizačním tréninkům a seberozvoji v této oblasti minimálně 4 hodiny a pravidelně vystupuje s improvizační show, zápasy nebo s long-formami na prknech oblastních divadel. Při větších skupinách než 10 účastníků spolupracuje v tandemu se zkušenými lektorkami improvizace pro zvládnutí individuálního přístupu a ošetření procesů ve větší skupině. Současně je PCC kouč s tréninkem v oblasti týmového koučování. Více: Zkušenosti a kvalifikace

Jak si zajistit místo na tréninku? 2 kroky:

 1. Nejprve je třeba objednat vstup na otevřený trénink na e-shopu online s využitím platby kartou. Zvolený počet vstupů lze zaplatit kartou i na místě na poslední chvíli nebo předem převodem, důležitá je však rezervace místa!!!
 2. Nezapomeňte si však VČAS A DOPŘEDU rezervovat místo v termínech, které vám budou vyhovovat. Na každém tréninku je maximálně 10 osob. Vy si rezervujete dopředu termíny dle vašich možností z výběru. Zarezervujte si místa včas!

Rezervujte si místa na tréninku včas předem

momentka z tréninku
500Kč Možnost nákupu výhodných balíčků vstupného se slevou.
Plkovská 132/13
Praha 9, Česká republika 19300 Česká republika
+ Google Mapa
773123467
View Místo konání Website

Přihlášení k odběru obšťastníku

Chci odebírat obšťastník Vím, co chci s informacemi o termínech otevřených kurzů a nových článcích v blogu z oblasti osobního rozvoje s frekvencí maximálně jednou měsíčně.