Improvizační teambuilding

Jaroslav FabiánPublikováno
impro teambuilding

Firemní teambuilding nemusí být jen soutěž, která mnohdy rozděluje. Improvizační teambuilding postupně odbourává bloky v komunikaci a vytváří prostředí týmového bezpečí. Odvezete si nejen zážitky, ale i principy fungování v týmu do budoucna.

Pro jaké týmy je teambuilding určen?

  • Chcete-li vidět představení, jehož budete sami aktivní součástí.
  • Využít skrytý potenciál zaměstnanců.
  • Objevit v sobě hravé a kreativní jedince.
  • Procvičit umění komunikace a naladění týmu.

Díky podpoře improvizačního tandemu NEPŘIPRAVENÍ (Monika, JardaJana) je dosaženo efektu “Vaše firma se baví sama” a výhodou je, že s programem dojedeme ve smluvený termín na místo vaší akce i s potřebným vybavením (ozvučovací technika, kostýmy, připravený hudební doprovod). V případě požadavku zajistíme vhodného místo konání dle požadavků zadavatele na klíč.

V případě zájmu o cenovou nabídku na míru vyplňte prosím poptávkový formulář s uvedením termínu, místa konání a počtu osob.

Žádost o cenovou nabídku

Mohlo bys vás také zajímat

Improvizační kruhový trénink

Nabízíme uspořádání živého kruhového tréninku improvizace | IMPROKRUHÁČ, a to pod vedením zkušené lektorky improvizace a jejího pódiového parťáka. Výsledkem tréninku může být jen samotné vyzkoušení nácviku jednotlivých zásad improvizace v…
Zjistěte více
improshow

Improshow NEPŘIPRAVENÍ

Pro vaše firemní týmová setkání s potřebou zažít netradiční zábavu nabízíme improvizační vystoupení skupiny NEPŘIPRAVENÍ. Zakládajícími členy jsou spolupracující certifikovaní koučové Jarda, Monika a Jana, kteří začali svou koučovací přítomnost teď…
Zjistěte více