Improvizace pro rozvoj týmu

Improvizace pro rozvoj týmu

Máte problémy s nemotivovaným týmem? Úroveň kreativity a soudržnosti není taková, jaká by mohla být? Nebo jen chcete, aby se váš tým společně zasmál a navázal nová přátelství?

Firemní teambuildingové workshopy jsou jedinečné, protože jsou navrženy speciálně tak, aby vaše zaměstnance uvolnily a inspirovaly zábavnými a poutavými cvičeními, která skutečně proniknou k jádru toho, co je baví.

Improvizační teambuilding workshop tým lidí stmelí. Kdo ví? Jednoho dne se možná ocitnou na důležité schůzce a vzpomenou si na bláznivý a úžasný okamžik, který sdíleli s osobou sedící naproti nim. Právě takové okamžiky sbližují lidi a v konečném důsledku umožňují hladší a produktivnější fungování vaší firmy.

Co umí celodenní workshop aplikované improvizace pro týmy?

  • Přimět váš tým k autentickému a hravému propojení
  • Zavést pozitivní a efektivní metody komunikace
  • Zvýšit spokojenost, nadšení a produktivitu vašeho týmu.

Tato kreativní, dynamická cvičení jsou ideální pro nově sloučené nebo získané týmy a týmy s “unavenou” či neproduktivní kulturou.

Název mojí improvizační skupiny je Nepřipravení a je odvozen od schopnosti našich členů spolupracovat na jevišti v dokonalé harmonii bez připraveného scénáře nebo textu.

Tohoto kouzla jsme však schopni dosáhnout pouze díky neustálému společnému tréninku. Nikdy nepřestáváme pracovat na tom, abychom pochopili a osvěžili naše spojení v rámci naší skupiny.

Právě výběr z těchto nástrojů nabízí Celodenní teambuildingový workshop pro firmy. Podělím se s vámi o některé z komunikačních dovedností, které jsme se v improvizaci naučili a které nám pomáhají bez problémů spolupracovat.

Zní to dobře? Zapojte se!

Neztrácejte už ani den unavenou, neproduktivní firemní kulturou, která stahuje dolů kreativitu, produktivitu a radost! Nechejte si připravit jedinečný, dynamický celodenní teambuildingový workshop a nechte mne proměnit vaši pracovní skupinu z místnosti plné jednotlivců ve skutečnou partu.

Vytvoření živé a respektující firemní kultury na míru

Cesta od pochopení, jaká by měla být vaše firemní kultura, k tomu, aby ji vaši zaměstnanci skutečně cítili a žili každý den, je náročná.

Firemní teambuildingové workshopy jsou ideálním prostředkem, jak otřást jakoukoli skupinou, ať už spolu pracujete dlouho, nebo vedete nový tým, který se chce prosadit. 🙂 Neexistuje lepší způsob, jak prolomit hranice a zažehnout blízké, dynamické vztahy mezi jednotlivci.

Mohu vám připravit ucelenou sérii aktivit od týmových koučovacích sezení s využitím fotografie pro definici firemní kultury, kterou chtějí žít vaši zaměstnanci a je v souladu s hodnotami firmy a zakladateli, po zážitkové impro teambuildingové workshopy, kde si zažijí to, jaké to je na nic si nehrát a být sami sebou a respektovat druhého jaký je, nechat ho zazářit.

“Každá firma je jedinečná, každá má svou kulturu a nebo se snaží ji vytvořit či změnit. Jsem tu, abych vám na vaši cestě byl nápomocen a s pokorou a radostí vám vstoupil do života firmy na krátké, ale intenzivní období. :)”

Jaroslav Fabián, trenér na změnu

Kdo bude vaším trenérem na změnu?

Jaroslav Fabián se věnuje divadelní improvizaci již řadu let a je spoluzakladatelem a principálem improvizační skupiny Nepřipravení. Společně s přáteli každý týden věnuje improvizačním tréninkům a seberozvoji v této oblasti minimálně 4 hodiny a pravidelně vystupuje s improvizační show, zápasy nebo s long-formami na prknech oblastních divadel. Při větších skupinách než 10 účastníků spolupracuje v tandemu se zkušenými lektorkami improvizace pro zvládnutí individuálního přístupu a ošetření procesů ve větší skupině. Současně je PCC kouč s tréninkem v oblasti týmového koučování.