Improshow NEPŘIPRAVENÍ

Jaroslav FabiánPublikováno
improshow

Pro vaše firemní týmová setkání s potřebou zažít netradiční zábavu nabízíme improvizační vystoupení skupiny NEPŘIPRAVENÍ.

Zakládajícími členy jsou spolupracující certifikovaní koučové Jarda, Monika a Jana, kteří začali svou koučovací přítomnost teď a tady důsledně trénovat s využitím technik improvizace. Tato aktivita se jim dostala do krve a stala se jejich velikou láskou, která vygradovala ve veřejná vystoupení.

Těšíme se na vaši účast na našich veřejných vystoupeních případně vaše zprávy o zájmu o soukromá představení na firemních oslavách, narozeninách či jiných příležitostech, která si zaslouží trochu umění, které vzniká přímo před vámi, je současně premiérou i derniérou okamžiku. Buďte u toho a ovlivněte děj na pódiu.

Improshow NEPŘIPRAVENÍ

  • Pro oživení vašich firemních večírků.
  • Jako program na netradiční oslavu narozenin, výročí jednotlivce nebo firmy.
  • Zábava pro partnerská setkání, zákaznická setkání na roztávání ledu apod.

Improvizační skupina NEPŘIPRAVENÍ
s programem dojede ve smluvený termín na místo vaší akce i s potřebným vybavením (ozvučovací technika, kostýmy, připravený hudební doprovod).

Vyhrazujeme si právo být trapní, směšní i hluční, ale jedině s plným nasazením a snahou být při tréninku absolutně přítomni jeden pro druhého i pro váš tým, zapojíme všechny svaly kolem naší i vaší bránice.

Chcete-li zajistit interaktivní představení, jehož budete sami aktivní součástí minimálně ve formě zadání úkolů, dejte nám vědět. Vyplňte prosím poptávkový formulář níže s uvedením termínu, místa konání, které byste preferovali nebo rovnou pište na info@vimcochci.cz či volejte Jardu na 773 123 467. Můžete nás rovněž sledovat na Facebooku.

Žádost o cenovou nabídku

Mohlo bys vás také zajímat

Improvizační teambuilding

Firemní teambuilding nemusí být jen soutěž, která mnohdy rozděluje. Improvizační teambuilding postupně odbourává bloky v komunikaci a vytváří prostředí týmového bezpečí. Odvezete si nejen zážitky, ale i principy fungování v…
Zjistěte více

Improvizační kruhový trénink

Nabízíme uspořádání živého kruhového tréninku improvizace | IMPROKRUHÁČ, a to pod vedením zkušené lektorky improvizace a jejího pódiového parťáka. Výsledkem tréninku může být jen samotné vyzkoušení nácviku jednotlivých zásad improvizace v…
Zjistěte více