Improshow NEPŘIPRAVENÍ

Jaroslav FabiánPublikováno
improshow

Pro vaše firemní týmová setkání s potřebou zažít netradiční zábavu nabízíme improvizační vystoupení skupiny NEPŘIPRAVENÍ.

Zakládajícími členy jsou spolupracující certifikovaní koučové Jarda, Monika a Jana, kteří začali svou koučovací přítomnost teď a tady důsledně trénovat s využitím technik improvizace. Tato aktivita se jim dostala do krve a stala se jejich velikou láskou, která vygradovala ve veřejná vystoupení.

Těšíme se na vaši účast na našich veřejných vystoupeních případně vaše zprávy o zájmu o soukromá představení na firemních oslavách, narozeninách či jiných příležitostech, která si zaslouží trochu umění, které vzniká přímo před vámi, je současně premiérou i derniérou okamžiku. Buďte u toho a ovlivněte děj na pódiu.

Improshow NEPŘIPRAVENÍ

  • Pro oživení vašich firemních večírků.
  • Jako program na netradiční oslavu narozenin, výročí jednotlivce nebo firmy.
  • Zábava pro partnerská setkání, zákaznická setkání na roztávání ledu apod.

Improvizační skupina NEPŘIPRAVENÍ
s programem dojede ve smluvený termín na místo vaší akce i s potřebným vybavením (ozvučovací technika, kostýmy, připravený hudební doprovod).

Vyhrazujeme si právo být trapní, směšní i hluční, ale jedině s plným nasazením a snahou být při tréninku absolutně přítomni jeden pro druhého i pro váš tým, zapojíme všechny svaly kolem naší i vaší bránice.

Chcete-li zajistit interaktivní představení, jehož budete sami aktivní součástí minimálně ve formě zadání úkolů, dejte nám vědět. Vyplňte prosím poptávkový formulář níže s uvedením termínu, místa konání, které byste preferovali nebo rovnou pište na info@vimcochci.cz či volejte Jardu na 773 123 467. Můžete nás rovněž sledovat na Facebooku.

Žádost o cenovou nabídku

Mohlo bys vás také zajímat

Improvizační kruhový trénink

Nabízíme uspořádání živého kruhového tréninku improvizace | IMPROKRUHÁČ, a to pod vedením zkušené lektorky improvizace a jejího pódiového parťáka. Výsledkem tréninku může být jen samotné vyzkoušení nácviku jednotlivých zásad improvizace v…
Zjistěte více

Improvizační teambuilding

Firemní teambuilding nemusí být jen soutěž, která mnohdy rozděluje. Improvizační teambuilding postupně odbourává bloky v komunikaci a vytváří prostředí týmového bezpečí. Odvezete si nejen zážitky, ale i principy fungování v…
Zjistěte více