Improshow NEPŘIPRAVENÍ

Jaroslav FabiánPublikováno
nepripraveni

Pro vaše firemní týmová setkání s potřebou zažít netradiční zábavu nabízíme vystoupení improvizační skupiny NEPŘIPRAVENÍ.

Zakládajícími členy jsou spolupracující certifikovaní koučové Jana, Jarda a Monika, kteří začali svou koučovací přítomnost teď a tady důsledně trénovat s využitím technik improvizace. Tato aktivita se jim dostala do krve a stala se jejich velikou láskou, která vygradovala ve veřejná vystoupení. Těšíme se na vaši účast na našich veřejných vystoupeních případně vaše zprávy o zájmu o soukromá představení na firemních oslavách, narozeninách či jiných příležitostech, která si zaslouží trochu umění, které vzniká přímo před vámi, je současně premiérou i derniérou okamžiku. Buďte u toho a ovlivněte děj na pódiu.

Pro koho je improshow NEPŘIPRAVENÍ určena?

  • Jako oživení firemních večírků.
  • Netradiční oslava narozenin, výročí jednotlivce nebo firmy.
  • Partnerská setkání, zákaznické networking setkání na roztávání ledu apod.

Improvizační skupina NEPŘIPRAVENÍ
s programem dojede ve smluvený termín na místo vaší akce i s potřebným vybavením (ozvučovací technika, kostýmy, připravený hudební doprovod).

Vyhrazujeme si právo být trapní, směšní i hluční, ale jedině s plným nasazením a snahou být při tréninku absolutně přítomni jeden pro druhého i pro váš tým, zapojíme všechny svaly kolem naší i vaší bránice.

Zájem o improshow NEPŘIPRAVENÍ

Chcete-li vidět krátké interaktivní představení, jehož budete sami aktivní součástí minimálně ve formě zadání úkolů, dejte nám vědět. Vyplňte prosím poptávkový formulář s uvedením termínu, místa konání, které byste preferovali.

Můžete nás rovněž sledovat na Facebooku.

Mohlo bys vás také zajímat

Improvizační kruhový trénink

Pro vaše firemní týmy s potřebou zažít netradiční zážitky nabízíme uspořádání živého kruhového tréninku improvizace | IMPROKRUHÁČ, a to pod vedením zkušené lektorky improvizace a jejího pódiového parťáka. Výsledkem tréninku může být…
Zjistěte více

Impro teambuilding na klíč

Nabízíme organizaci vašeho firemního teambuildingu s nezapomenutelným programem plným technik improvizace a hravé zábavy. Pro jaké týmy je teambuilding určen? Chcete-li vidět představení, jehož budete sami aktivní součástí. Využít skrytý…
Zjistěte více