O mně


Jmenuji se Jaroslav Fabián, jsem stále čerstvý čtyřicátník, otec dvou rozverných dětí, milovník vína, zodpovědný požitkář, vůdce malých plavidel a mám vášeň pro koníček divadelní improvizace.

27 let praxe v oboru Marketing
20 let zkušeností v managementu IT firem v Česku
Stovky hodin koučování
VŠ vzdělání v oboru ekonomie, management a marketing
ACC certifikace koučovacích dovedností u mezinárodní federace koučinku ICF
Otevřená a přímočará osobnost
Náročný a na cíl orientovaný manažer, kouč i mentor.

Jsem marketingový expert

Mezi své klíčové úspěchy bezesporu řadím vybudování značky ESET v ČR na pozici jedničky ve finančním vyjádření na trhu antivirových řešení. (IDC CEMA průzkum 2019). Jsem autorem prvního partnerského programu a portálu ESET v ČR. V roce 2015 jsem byl finalistou soutěže CORK – Czech Marketing Awards. „Marketing je pro mne především příležitost k využívání kreativity a zdravého rozumu (žádná věda) za účelem dosažení dlouhodobého cíle.“

Jsem neuro kouč

Jsem certifikovaným Brain-based koučem s mezinárodní certifikací ACC (Associated Certified Coach) a využívám vlastní přirozené kombinace empatie a orientace na výsledek pro rozvoj vlastního týmu i vybraných jedinců z řad interních i externích klientů. Moje vlastní projekty můžete nalézt zde pod značkou Vím, co chci.

Jsem lektor

Spolupracuji se skupinou profesionálů z různých oblastí podnikání, kteří si řekli, že je čas napravit povědomí o “řemesle” koučinku v Česku, poskytováním ucelených služeb osobního rozvoje ve všeobecně uznávaném standardu certifikace mezinárodní federace koučů ICF. Společně rovněž realizujeme vzdělávací kurzy, workshopy a teambuildingy pro firemní týmy.

V případě, že se Vám mé zkušenosti a znalosti mohou hodit, neváhejte se na mne obrátit s žádostí o schůzku. Jistě přijdeme na to, jak vám mohu já nebo kterýkoliv z mých kolegů nápomocni. 

Jaroslav Fabián