Profil

Jaroslav Fabián

Jmenuji se Jaroslav Fabián, jsem stále čerstvý čtyřicátník, otec dvou rozverných dětí, milovník vína, zodpovědný požitkář, který posledních 25 let buduje profesní kariéru na poli marketingu a managementu technologických firem.

Mezi své klíčové úspěchy bezesporu řadím vybudování značky ESET v ČR na pozici jedničky ve finančním vyjádření na trhu antivirových řešení. (IDC CEMA průzkum 2019). Jsem autorem prvního partnerského programu a portálu ESET v ČR. V roce 2015 jsem byl finalistou soutěže CORK – Czech Marketing Awards. „Marketing je pro mne především příležitost k využívání kreativity a zdravého rozumu (žádná věda) za účelem dosažení dlouhodobého cíle.“

Jsem certifikovaným Brain-based koučem s mezinárodní certifikací ACC (Associated Certified Coach) a využívám vlastní přirozené kombinace empatie a orientace na výsledek pro rozvoj vlastního týmu i vybraných jedinců z řad interních i externích klientů. Moje vlastní projekty můžete nalézt zde pod značkou Vím, co chci.

Spolupracuji se skupinou profesionálů z různých oblastí podnikání, kteří si řekli, že je čas napravit povědomí o “řemesle” koučinku v Česku, poskytováním ucelených služeb osobního rozvoje ve všeobecně uznávaném standardu certifikace mezinárodní federace koučů ICF.

VÍM | vědomě konám, s rozmyslem, po zvážení všech možností a rizik
CO | očekávám změnu chování, návyků, zvládnutí současné situace
CHCI | toužím, vášnivě a se zápalem se snažím dosáhnout svého cíle