Rozvojový teambuilding

Firemní teambuilding nemusí být jen soutěž, která mnohdy rozděluje. Tým lektorů a koučů Vím, co chci připraví teambuilding, který  postupně odbourává bloky v komunikaci a vytvoří prostředí týmového bezpečí. Odvezete si nejen zážitky, ale i principy fungování v týmu do budoucna.

Pro jaké týmy je teambuilding určen?

  • Využít skrytý potenciál zaměstnanců.
  • Objevit v sobě hravé a kreativní jedince.
  • Procvičit umění komunikace a naladění týmu.
  • Možná i příprava představení, jehož budete sami aktivní součástí.

Díky podpoře menších skupin tandemem koučů je dosaženo efektu “Vaše firma se baví sama”. Záleží jen na přání, které vyladíme při osobní schůzce, zda se během dne budou vaši zaměstnanci bavit formou kolektivních her, večer si jen opečou buřta a pro zábavu shlédnou zábavné pásmo storytellingových vystoupení či improvizační show od trénovaných hráčů nebo se více zapojí a budou chtít být sami jeho součástí! Celodenním obsahem však může být i aplikace znalostí z předem absolvovaných firemních kurzů komunikace, typologie, zvládání konfliktů v nácvicích atd. Míra zábavy a rozvoje je dána individuálním přáním zadavatele.

Výhodou je, že s programem dojedeme ve smluvený termín na místo vaší akce i s potřebným vybavením (ozvučovací technika, kostýmy, připravený hudební doprovod). V případě požadavku zajistíme vhodné místo konání dle požadavků zadavatele na klíč. Máme možnost zajistit i vlastní prostory s ubytovací kapacitou 15 osob na Vysočině (sauna, bazének, ohniště, gril, divadelní pódium v malebné zahradě….

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat.