fbpx
typologie

Typologie osobnosti v efektivní komunikaci

Klíč k úspěšným mezilidským vztahům a pochopení

Jedinečný tréninkový kurz Typologie osobnosti v efektivní komunikaci vám pomůže odhalit tajemství úspěšné komunikace s různými typy osobností. Tento kurz je navržen tak, aby vám poskytl nejen teoretické znalosti, ale také praktické dovednosti, které můžete okamžitě uplatnit ve svém osobním i profesním životě. Nenechte si ujít příležitost zlepšit svou komunikaci a dosáhnout lepších výsledků v týmové spolupráci, obchodování a prodeji nápadů. Objevte sílu efektivní komunikace!

5 hlavních důvodů, proč si tento kurz zamilujete:

1. Flexibilní obsah kurzu: Naše školení je přizpůsobeno vašim potřebám, abyste získali co nejvíce užitečných informací a dovedností.

2. Zkušená lektorka a kouč: Kurz je veden odborníky s bohatou praxí v oblasti komunikace a osobnostního rozvoje.

3. Praktické nácviky a zpětná vazba: Kurz obsahuje řadu praktických cvičení, která vám pomohou lépe pochopit a aplikovat naučené dovednosti. Proběhne skutečný trénink s různorodým spoluhráčem a zpětná vazba.

4. Osobní růst a sebepoznání: Díky analýze vlastního profilu získáte hlubší vhled do své osobnosti a zlepšíte své mezilidské vztahy.

5. Univerzální komunikační nástroj: Typologie osobnosti je nástroj, který můžete použít ve všech oblastech života – v rodině, práci i ve volném čase. Obsahuje nácviky prezentace nápadu různým typologickým osobnostem.

Nečekejte déle a ptejte se na kurz “Typologie osobnosti v efektivní komunikaci” ještě dnes! Získejte klíč k úspěšným mezilidským vztahům a týmové spolupráci, který vám otevře dveře k novým možnostem a úspěchům.

Co získáte?

 • Naučíte se určit osobnostní typ druhého a pochopíte časté komunikační problémy.
 • Typologie osobnosti je univerzální komunikační nástroj, který nesmírně usnadňuje mezilidské vztahy v rodině, v práci nebo kdekoliv jinde.
 • Získáte odpovědi na otázky, proč se vám s někým nedaří se nepohádat, proč vám někdo nesedí, jak na komunikaci s nadřízeným, kolegy, s partnerem a další užitečné poznatky.
 • Odpovíme na otázku jak najít respekt k osobě, se kterou vedeme jednání, i sami k sobě. Proč nám komunikace s někým tolik drhne? Jde o „základní nastavení každého jedince“ tedy o jeho osobnostní typ.
 • Vlastní závěry a náhled na životní situace, které vám doposud byly záhadou.
 • Novou úroveň sebepoznání.

Pro koho to je?

 • Manažery, kteří se soustředí intenzivně na svou práci, ale na vnímání okolí nezbývá čas.
 • Pracovníky, kteří vnímají, že jsou pod tlakem konfliktní komunikace a stresu a chtějí najít cestu ven.
 • Všechny jednotlivce, kteří si chtějí ujasnit, jak komunikovat s okolím a uspět.

Reakce na proběhlé kurzy

“Skvělá prezentace, věcný výklad, dobře zvolené tempo, dodržení dohody z úvodu kurzu, férovost. Chtěl bych se zúčastnit dalšího pokračování.” 

O.L., allcool jednatel

Bylo to fantastické! Jste vynikající tandem a vaše improvizační dovednosti dělají z praktického workshopu zážitek. Je až k neuvěření, jak zábavně dokážete předat nejen ty teoretické ale hlavně praktické znalosti. Tandem certifikovaných koučů s top manažerskou praxí a zkušeností z impro divadla je unikátní a zaslouží si ocenění. Už se nemohu dočkat navazujících kurzů.

D.K., Marketing Manager

Jaroslav Fabián

Vystudoval ekonomii, marketing a management. Celý svůj profesní život věnoval objevování jedinečnosti firemních i osobních značek a jejího využití v komunikaci. Se svou vrozenou empatií a potřebou práce s lidmi v týmu nabízí tzv. brain-based koučování, práci s fotografií v osobním rozvoji a trénování principů aplikované improvizace.

 • Manažer společnosti ESET od roku 2005, aktuálně na pozici Director of Global Marketing Excellence
 • Certifikovaný PCC kouč
 • Zakladatel improvizační skupiny Nepřipravení
 • Člen Scaleup Board, ICF Mezinárodní federace koučinku a Hospodářské komory ČR.
 • Trenér na změnu vimcochci.cz
Jaroslav Fabián
Typologie osobnosti v efektivní komunikaci