fbpx
Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Workshop: Marketingová strategie pro podnikatele a živnostníky

12. října 2019 | 9:3017:00

3900Kč (neplátce DPH)
Banner značky

Praktický celodenní interaktivní workshop s Jaroslavem Fabiánem – zaměřený na boření marketingových mýtů a revize strategie značky. Neobjevuji kolo, sdílím se specialisty marketingu, živnostníky či manažery znalost, jak na kole jezdit, a to na základě svých zkušeností z 25 let praxe.

KDYŽ NEBUDUJETE SVOJI ZNAČKU VY, DĚLAJÍ TO ZA VÁS DRUZÍ! ZNAČKA JE VAŠE POVĚST!

Připravujete-li zásadní změnu v nabídce, chcete-li nastartovat již běžící podnikání nebo zcela začínáte, získejte možnost probrat svůj přístup a strategii s expertem na marketing a budování značek.

Struktura workshopu

 • Boření marketingových mýtů – co funguje při stanovení strategie značky
 • Techniky k rozpoznání silných stránek (osobnosti, produktu, firmy)
 • K čemu je značka? – pilíře, typologie, komunikace, jedinečnost a přínosy
 • Umění říkat NE ve správný čas
 • Případové studie účastníků kurzu pod drobnohledem experta na marketing
 • Moderovaná diskuse / praktické výstupy

OBSAH KURZU SVOLÁVÁ K SETKÁNÍ LIDÍ SE ZÁJMEM O TVORBU ZNAČKY.

V již proběhlých kurzech zástupci marketingových oddělení výrobních firem byli inspirování příběhy značek živnostníků či majitelů firem ze zcela jiné oblasti podnikání. Prostřednictvím probírání teorií, které jste sice mohli opakovaně slyšet, ale neuvedli jste je možná do praxe, objevíte synergický efekt různorodých  činností pro budování silné značky v praxi.

“Workshop je obvykle velmi živý, hodně interaktivní a každý jiný, a to z důvodu jiných posluchačů a jejich zkušeností a příběhů. Tato pestrost názorů a zkušeností a vzájemná studnice inspirace jak na to mně na tom baví nejvíce. ” Jaroslav Fabián, marketingový ředitel ESET software, lektor kurzu

Pro koho je workshop určený

 • Podnikatele, kteří se soustředí intenzivně na svou práci, ale na budování značky pořád nějak nemají čas.
 • Živnostníky, kteří vnímají, že jsou značkou, ale nevědí, jak to rozvinout a dát o sobě vědět.
 • Lidi z marketingu, kteří se chtějí nechat inspirovat zkušenostmi druhých s respektem k jejich odlišným záměrům a zkušenostem.
 • Všechny jednotlivce, kteří si chtějí ujasnit, jak budovat svoji pověst, být prospěšný a umět se prezentovat tak, aby se dostavil úspěch.

Lektor

Workshop: Marketingová strategie pro podnikatele a živnostníky

Ing, Jaroslav Fabián, MBA, ACC (ICF) – certifikovaný kouč, člen ICF (Mezinárodní federace koučů #009334911), vystudoval marketing a management firem a celý život pracuje v segmentu informačních technologií. Posledních 14 let je členem managementu, marketingovým ředitelem společnosti ESET Česká republika. Jaroslav je garantem služeb Vím, co chci.

 

CO JE V CENĚ

Celodenní kurz, trénink certifikovaného ACC kouče a občerstvení v podobě snídaně a odpolední svačiny. Oběd není v ceně kurzu zahrnutý, ale je na něj myšleno pauzou v programu. K dispozici je v okolí restaurace nebo i vybavení kuchyně v místě konání.

Registrací na kurz souhlasíte se storno a platebními podmínkami. O zaplacení částky kurzovného prosíme do 10 dnů od vydání proforma faktury. Neplátce DPH. Když bychom platbu do určeného termínu nezaznamenali, uvolníme případně místo pro další zájemce. Kdyby se cokoli stalo a po zaplacení kurzu byste nemohli přijet, dejte nám, prosím, vědět co nejdříve na email info@vimcochci.cz. 14 dní před akcí a déle by storno bylo zdarma. Týden před akcí vracíme 50% ze zaplacené částky, v případě zrušení den předem a v den konání peníze zpět již neposíláme. Děkujeme za pochopení.

 

Podrobnosti

Datum:
12. října 2019
Čas:
9:30 – 17:00
Cena:
3900Kč (neplátce DPH)
Rubrika Akce:
Webová stránka:
http://bit.ly/2lwtJ8d

Místo konání

ESET Praha kinosál
Classic 7 Business Park, budova C (přízemí), Jankovcova 1037/49
Praha 7, Praha 17000 Česká republika
Telefon
773123467

Pořadatel

Ing. Jaroslav Fabián, MBA
Telefon
773123467
Email
info@vimcochci.cz
View Pořadatel Website