Individuální životní koučink

Nesoudím ►

Kdo jsem, abych vaše téma posuzoval, soudil a hodnotil? Každý máme svoje přednosti a oblasti, ve kterých nám jdou věci pomaleji. Není třeba se obávat, že je vaše téma příliš banální nebo jiní si ví rady a vy ne. Je to váš život.

Nepomáhám ►

V roli kouče je mým cílem, abyste našli sílu, odvahu i cestu, jak vyřešit vše, co vám leží na cestě k vaší spokojenosti. Pokud bych vám odmetal cestičku, co byste dělali, když s vámi nebudu? Je to váš život.

Podporuju ►

Jsem přesvědčený, že každý, kdo si uvědomuje jakýkoli problém, zná i řešení. Jen se mu do něj nechce nebo váhá, zda není ještě někde jinde lehčí cesta, jak věc změnit. Jsem připravený vás podporovat v řešení krok za krokem, být tu pro vás a nabízet vám nové úhly pohledu na věc. Vaše úhly pohledu. Je to váš život.

Hledáte-li životní rovnováhu, sebedůvěru či jste paralyzováni obavou z opakovaného neúspěchu, přesto cítíte dostatek energie na změnu a realizaci změny, je tu koučink.

Jaroslav Fabián

Proč si vybrat právě mně

Mám schopnost se empaticky naladit a napojit se na vaši náturu a energii a celkovou formu komunikace. Mám řadu různorodých životních zkušeností a vytrénovaný nadhled. To je to, co dělá koučování se mnou jedinečné. Trénuji aktivně schopnost napojování na druhého a komunikaci při divadelní improvizaci. Jednání s lidmi, na různých úrovních připravenosti řešit problém, je mi vlastní z mé praxe (více než 25 let řízení týmů.) Jsem taky rodič, jsem taky partner, jsem taky syn. Jsem člověk. Jako vy.

Kdy se nechat koučovat?

 • Pokud jste připraveni na sobě pracovat a máte chuť na změnu.
 • Když jste připraveni do svého rozvoje investovat nejen finance, ale i čas a úsilí.
 • Neobáváte se mé otevřenosti při řešení vlastních témat.
 • Nechcete se ohlížet a obviňovat, ale pevně uchopit svůj život do rukou.
 • Už máte dost opakování stejných chyb a marných pokusů se změnit.
 • Když chcete makat, makat a makat dokud nebudete mít spokojený život.

Koučink je pro každého

Individuální životní koučink je vhodný pro řešení řady životních situací, kterým jsme nuceni mnohdy i nechtěně čelit. Je liché se domnívat, že koučování je jen pro vybrané nebo pro pracovní témata.

Fakta: Využívám bohatých zkušeností při rozvoji vašich nejsilnějších stránek osobnosti s respektem k tomu, jak funguje mozek, a jak potřebuje mít vybudované podmínky pro bezpečné prostředí pro vytváření nápadů (Neuroleadership tréninky a specializace). Fakta jsou pro rozhodování velmi důležitá, stejně jako plán, strategie a cíle, jak jich dosáhnout.

Intuice: Osobnosti s kreativním duchem podněcuji k novým nápadům s pomocí koučovacích karet Points of you, mezinárodní školy koučování s využitím pauzy k zamyšlení a rozvoji nových pohledů na věc. Pokud v životě dáte spíš na svou intuici, tento styl vedení rozhovoru bude to pravé právě pro vás. Krok za krokem a zábavně a hravě k řešení toho, co vás pálí.

Specifika individuálního životního koučinku

 • Vztah jeden na jednoho (bez zadavatele)
 • Míra osobní angažovanosti na řešeném problému
 • Mozek pod vlivem emocí (není schopen racionálních řešení, které by za normální situace nabízel mnohem efektivněji). 

Na problémy druhých známe snadno řešení a radu. Mým cílem v koučování je podpořit váš nadhled a umožnit vám totéž s vaším tématem.

Jaroslav Fabián

Rodinná a partnerská témata, řešení mimo partnerských vztahů, mezilidské vztahy obecně, manipulace, finanční či kariérní témata nebo realizace dlouholetého snu, který víte, že chcete, ale nevíte jak jej začít plnit. Jsem připravený vám nabídnout svou pomocnou ruku a provést vás obdobím životních změn, ať je téma jakékoli. Pojďme zjistit, zda koučink je metoda, která vám zrovna s tím vaším problémem pomůže během první schůzky.

Principy koučování

 • Pozitivní směr rozvoje – soustředění se na to, co chci nikoli na to, proč to nedokážu.
 • Zaměření pozornosti do budoucnosti.
 • Zabývat se tím, co mohu změnit, ovlivnit, mít pod kontrolou.
 • Práce se SMART cíli.
 • Odpovědnost za obsah a výsledek nese koučovaný, kouč nese odpovědnost za proces koučování.
 • Vzájemný respekt a respekt k systému, ve kterém fungujeme.
 • Všichni jsme v pořádku, jen vidíme věci z jiného úhlu.
Individuální životní koučink
Vladimír Pecha, UX Designer at LexisNexis Risk Solutions

S Jaroslavem jsem zažil svou první koučovací zkušenost. Krom jiných věcí mi Jaroslav pomohl specifikovat své životní hodnoty, což mi usnadnilo rozhodování v pracovním i osobním životě. Doporučuji

Individuální životní koučink
Kateřina Froňková

“7let jsem pracovala v marketingu pod vedením Jardy Fabiána. Do ESETu jsem nastoupila jako nezkušený a nesebevědomý zaměstnanec. Jarda byl výborný vedoucí a teamleader. Když se začal věnovat koučinku a stal se z něj certifikovaný kouč,  poskytoval mi hodinu koučování týdně a jeho sezení “tady a ted” zásadním způsobem ovlivnilo mé působení ve firmě. Začala jsem si věřit a postupně získávala respekt mých kolegů. V té době jsem řešila i zásadní změny v mém osobním životě a díky jeho koučinku jsem vše zvládla daleko rychleji a získala potřebný nadhled a sílu. Jarda je opravdový profesionál a navíc má lidský přístup. Jeho koučinkem jsem si uspořádala život a srovnala priority. Nyní vím, co chci a mám sílu a sebevědomí, si zatím jít. Jardo, moc děkuji!”

Průběh koučovací série sezení