fbpx
individuální životní koučink

Individuální životní koučink

Individuální (životní) koučink – jedinečný a efektivní způsob, jak dosáhnout svých cílů, zlepšit svůj život a získat kontrolu nad svým osudem. Pokud jste připraveni na sobě pracovat, investovat čas, úsilí a finance do svého rozvoje a uchopit svůj život pevně do rukou, pak je tento přístup k osobnímu rozvoji přesně pro vás.

Vím, co chci koučování je založeno na třech základních principech:

 1. Nesoudím – Každý máme své přednosti a slabiny. Vaše téma není nikdy příliš banální ani neřešitelné. Jsem zde, abych vám naslouchal a podpořil vás na vaší cestě.
 2. Nepomáhám – Má role spočívá v tom, abyste našli sílu, odvahu a cestu k řešení vašich problémů. Chci vám poskytnout nástroje a dovednosti, které vám umožní vyřešit situace samostatně.
 3. Neradím – Jste expertem na svůj život a já jsem zde, abych vám pomohl objevit vaše vlastní řešení. Nabízím vám nové úhly pohledu a podporuji vás v procesu rozhodování.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost k osobnímu růstu a úspěchu. Objednejte si Individuální koučink ještě dnes a začněte psát novou kapitolu svého života!

Hledáte-li životní rovnováhu, sebedůvěru či jste paralyzováni obavou z opakovaného neúspěchu, přesto cítíte dostatek energie a odhodlání na realizaci změny, je tu koučink.

Jaroslav Fabián, PCC

Proč si vybrat právě mně?

Mám schopnost se empaticky naladit a napojit se na vaši náturu a energii a celkovou formu komunikace. Mám řadu různorodých životních zkušeností a vytrénovaný nadhled. To je to, co dělá koučování se mnou jedinečné. Více než 300 hodin akreditovaného vzdělávání ICF a 800+ hodin koučování. Navíc trénuji aktivně schopnost napojování na druhé při divadelní improvizaci, a to každý týden minimálně 3 hodiny. Jednání s lidmi, na různých úrovních připravenosti řešit problém, je mi vlastní z mé manažerské praxe (více než 25 let řízení týmů.) Jsem taky rodič, jsem taky partner, jsem taky syn. Jsem člověk. Jako vy.

Jaroslav Fabián, PCC

Individuální životní koučink
Individuální životní koučink

“Nechcete nic měnit, poznat sami sebe nebo se rozvíjet? Pak pro Vás koučování Jardy Fabiána není určené! Na Jardu jsem narazil v podcastu a ihned mě zaujal jeho přístup k životu a rozvoji. Společnou cestu jsme začali na pravidelných sezeních, po kterých následovala cvičení a práce na svém Já. Celou cestu jsem si nesmírně užíval a těšil se na další setkání. Výsledkem byla změna, která mi významným způsobem změnila život k lepšímu! Jarda je člověk, který Vás inspiruje a ukáže další možnosti rozvoje a růstu i po skončení pravidelných sezení, takže zůstanete nadále v kontaktu. Svoji práci bere jako poslání a za to jsem mu vděčný!”

— Petr Skřivánek, Account Manager at CHEP

Vím, co chci – koučink pro každého

Fakta přes mozek: Neuro-koučování se s chirurgickou přesností zaměřuje na identifikaci konkrétních oblastí, ve kterých klient potřebuje podporu a rozvoj. Kouč pak pracuje s klientem na nalezení vhodných strategií a nástrojů, které mu pomohou dosáhnout svých cílů a zlepšit své schopnosti. Díky tomu je proces rozvoje a sebeuvědomění mnohem rychlejší a efektivnější a hlavně strukturovaný, což dělá každému mozku dobře.

Intuice přes srdce: Tradiční koučink může být limitován doslovnou rutinou, poháněn čistou logikou. Otázka zní “Jak můžeme tento proces obohatit a udělat více inspirativní? Jak můžeme získat na konci každého setkání více, takovým způsobem, že využijeme intuici a půjdeme hlouběji?” Odpověď na tyto otázky jsme nalezli v koučovacích fotografických kartách Points of You.

Individuální životní koučink

Jak koučovací sezení probíhá?

 • Začínáme obvykle vyjasněním si tématu hovoru, pravidel vzájemné komunikace tak, jak vám bude vyhovovat.
 • Pravidelnou součástí je rovněž dohoda o výsledku, tedy kam byste chtěl/a během sezení své úsilí směřovat.
 • Kombinací vhodných nástrojů kouče získáte různé úhly pohledu na řešenou problematiku.
 • Pravidelně promyslíte svá řešení do takové míry detailu, které vám dovolí komfortní rozhodnutí o zvažovaných variantách, následují rozhovory o realizaci vámi vybrané cesty.
 • Součástí koučinku jsou akce, které směřují k vašemu cíli, ty si však stanovíte sám a v tempu, které vám bude vyhovat a jste schopný/á následovat.
 • Pravidelnou součástí setkání je rovněž revize dosažených výsledků a dopadů na klienta. 
 • Kouč je trenér na změnu. Nemusíte být na náročné životní či pracovní výzvy sám/sama, ale budete tím, kdo svou situaci nejlépe zná, řeší a budete hledat i svou vlastní cestu k úspěchu.
Individuální životní koučink

S Jaroslavem jsem zažil svou první koučovací zkušenost. Krom jiných věcí mi Jaroslav pomohl specifikovat své životní hodnoty, což mi usnadnilo rozhodování v pracovním i osobním životě. Doporučuji.”

Vladimír Pecha, UX Designer at LexisNexis Risk Solutions
Individuální životní koučink

“7let jsem pracovala v marketingu pod vedením Jardy Fabiána. Do ESETu jsem nastoupila jako nezkušený a nesebevědomý zaměstnanec. Jarda byl výborný vedoucí a teamleader. Když se začal věnovat koučinku a stal se z něj certifikovaný kouč,  poskytoval mi hodinu koučování týdně a jeho sezení “tady a ted” zásadním způsobem ovlivnilo mé působení ve firmě. Začala jsem si věřit a postupně získávala respekt mých kolegů. V té době jsem řešila i zásadní změny v mém osobním životě a díky jeho koučinku jsem vše zvládla daleko rychleji a získala potřebný nadhled a sílu. Jarda je opravdový profesionál a navíc má lidský přístup. Jeho koučinkem jsem si uspořádala život a srovnala priority. Nyní vím, co chci a mám sílu a sebevědomí, si zatím jít. Jardo, moc děkuji!”

Kateřina Froňková

Kdy se nechat koučovat?

 • Pokud jste připraveni na sobě pracovat a máte chuť na změnu.
 • Když jste připraveni do svého rozvoje investovat nejen finance, ale i čas a úsilí.
 • Neobáváte se mé otevřenosti při řešení vlastních témat.
 • Nechcete se ohlížet a obviňovat, ale pevně uchopit svůj život do rukou.
 • Už máte dost opakování stejných chyb a marných pokusů se změnit.
 • Když chcete makat, makat a makat dokud nebudete mít spokojený život.

Rodinná a partnerská témata, řešení mimo partnerských vztahů, mezilidské vztahy obecně, manipulace, finanční či kariérní témata nebo realizace dlouholetého snu, který víte, že chcete, ale nevíte jak jej začít plnit. Jsem připravený vám nabídnout svou pomocnou ruku a provést vás obdobím životních změn, ať je téma jakékoli. Pojďme zjistit, zda koučink je metoda, která vám zrovna s tím vaším problémem pomůže během první schůzky.