fbpx
kontakt

ReferenceReference

“Nechcete nic měnit, poznat sami sebe nebo se rozvíjet? Pak pro Vás koučování Jardy Fabiána není určené! Na Jardu jsem narazil v podcastu a ihned mě zaujal jeho přístup k životu a rozvoji. Společnou cestu jsme začali na pravidelných sezeních, po kterých následovala cvičení a práce na svém Já. Celou cestu jsem si nesmírně užíval a těšil se na další setkání. Výsledkem byla změna, která mi významným způsobem změnila život k lepšímu! Jarda je člověk, který Vás inspiruje a ukáže další možnosti rozvoje a růstu i po skončení pravidelných sezení, takže zůstanete nadále v kontaktu. Svoji práci bere jako poslání a za to jsem mu vděčný!”

— Petr Skřivánek, Account Manager at CHEP

Reference

“Pokud hledáte kouče, který vás nechá v klidu a pohodě, Jaroslav Fabián není ten pravý. Ale pokud chcete někoho, kdo vás vytrhne z komfortní zóny a postaví vás před zrcadlo, čtěte dál!
S Jaroslavem jsem strávil téměř rok a byla to jízda plná zvratů. Nečekejte od něj klasické rady a nudné postupy. Jaroslav vám nabídne neortodoxní úhly pohledu, které by vás samotné nikdy nenapadly. A věřte mi, budete za to vděční! Díky Jaroslavovi mám nyní jasno v postupech, jasné priority a hlavně plán, jak dosáhnout svých cílů. A to vše bez výmluv! Jaroslav kouč empatický, ale nesmlouvavý. Milý, ale jdoucí za cílem. A to je přesně to, co jsem potřeboval.”

— Martin Hurych, Business AcceleratorReference

S Jaroslavem jsme se poznali skrz jeho členství v MasterMind klubu. Následovalo několik osobních setkání a dohoda o spolupráci. Neměl jsem do té doby moc pozitivních zkušeností s koučováním, ale to co jsem zažil s Jaroslavem byla úplně jiná písnička. Přesně pochopil, že jsem spíše člověk zaměřený na výkon a tomu přizpůsobil celou komunikaci. Díky společné práci se mi daří odstraňovat bariéry dalšího růstu a začínám vidět tam, kam jsem sám nikdy nedohlédl. Jaroslava jakou kouče a mentora rozhodně doporučuji každému majiteli firmy, který hledá cestu k dalšímu růstu sebe i své firmy.

— David Kolář, zakladatel Mastermind klubu


Reference

“Skvělá příležitost podělit se o nápady k diskuzi o dalších krocích ve vašem životě a mít možnost přemýšlet o svém vlastním postoji… děkuji”

— Pavel Boháč, Aimtec Global

Reference
Kamil Bureš, Product Specialist ve společnosti Newton Media, a.s.

Jaroslavovou silnou stránkou je vnímavé naslouchání a poměrně přesná identifikace oblastí, na které se zaměřit k dosažení mého profesionálního růstu. Nabízí mi možné cesty k osobnímu zlepšení na základě jeho vlastních zkušeností a pochopení mých možností a potřeb v kontextu s obecnými nároky na pracovní pozici, kterou zastávám. Jeho styl práce se mi líbí a všem ho velmi doporučuji.

Reference

S Jaroslavem jsem zažil svou první koučovací zkušenost. Krom jiných věcí mi Jaroslav pomohl specifikovat své životní hodnoty, což mi usnadnilo rozhodování v pracovním i osobním životě. Doporučuji.”

Vladimír Pecha, UX Designer at LexisNexis Risk Solutions
Reference
Adam Lohniský, Technical Sales Manager Poultry

S Jardou jsme začali spolupráci více než před rokem, na základě doporučení. V té době jsem byl v situaci ,,životního tápání“. V koučink jsem nikdy moc nevěřil, bylo to pro mě dost neuchopitelné a často dost sluníčářské. Nicméně, po prvním sezením s Jardou jsem zjistil že tohle určitě nebude snůška motivačních bullshitů které bych jako vždy ukončil. Místo toho to byla zábava a dřina v jednom. Jarda mi svým systematickým přístupem, nenásilným vedením, trefnými otázkami, často velmi náročnými, pomohl abych si sám našel své 3 kotvy o kterých vím, že jsou tím co opravdu v životě chci.

Reference
Alice Mikulášová, Business Consultant

“Jaroslav má hlubokou znalost byznysového prostředí a zkušenosti z dlouholeté manažerské praxe. V průběhu své kariérní dráhy neztratil velmi důležitou věc, kterou výkonově orientovaní lidé často postrádají – schopnost projevovat emoce a pracovat s nimi. Jaroslav je pronikavě inteligentní, bryskní, čte rychle mezi řádky a zároveň je empatický a citlivý, což plně využívá nejen během koučování, ale obecně v komunikaci s lidmi. Tato kombinace je v dnešní době poměrně nedostatkovým zbožím.” 

Reference
Ing. Stanislav Nový, majitel United Signs s r. o. 

“Jsem velmi rád, že jsem se obrátil na Jaroslava Fabiána s prosbou o koučování v rámci konkrétního podnikatelského projektu. Díky němu jsem získal nový pohled na situaci a velmi mě to pomohlo naplánovat ty správné kroky k zodpovědnému rozhodnutí. Na základě Jaroslavovi skvěle odvedené práce, jsem si jasně uvědomil priority, prohloubil a utřídil svoje myšlenky a následně se mi o celém problému zcela jinak přemýšlelo. Oceňuji zejména jeho vnímavost a schopnost číst mezi řádky to, co nebylo řečeno, a dovednost plně se soustředit na moje téma. Vzhledem k této zkušenosti jsme navázali dlouhodobou spolupráci a doporučuji v této oblasti využít služby s Vím, co chci i dalším, a to nejen v oblastech strategických rozhodnutí, ale i životního koučinku. ” 

Reference
Tomáš Krotký, Channel Sales Manager ESET

Do nedávna jsem o sobě mohl mluvit jako o obchodníkovi s téměř dvacetiletou praxí, v rámci které, jsem absolvoval nespočet nejrůznějších školení a kurzů. Přečetl jsem pár moudrých knih a získal od života a kamarádů spoustu zkušeností. Po roce koučování s Jaroslavem bych mu chtěl poděkovat. Nejen za jeho trpělivost a profesionalitu, ale především za to, že i někomu kdo už v životě vyzkoušel několik rolí, pomohl odstartovat další zajímavou disciplínu. Varování případným zájemcům o koučink: “Rozhodnutí vždy zůstane na vás. Jde jen o to, kdy a jak k němu dojdete.” Dnes mohu potvrdit, že to mé rozhodnutí bylo správné.”

Reference

“7let jsem pracovala v marketingu pod vedením Jardy Fabiána. Do ESETu jsem nastoupila jako nezkušený a nesebevědomý zaměstnanec. Jarda byl výborný vedoucí a teamleader. Když se začal věnovat koučinku a stal se z něj certifikovaný kouč,  poskytoval mi hodinu koučování týdně a jeho sezení “tady a ted” zásadním způsobem ovlivnilo mé působení ve firmě. Začala jsem si věřit a postupně získávala respekt mých kolegů. V té době jsem řešila i zásadní změny v mém osobním životě a díky jeho koučinku jsem vše zvládla daleko rychleji a získala potřebný nadhled a sílu. Jarda je opravdový profesionál a navíc má lidský přístup. Jeho koučinkem jsem si uspořádala život a srovnala priority. Nyní vím, co chci a mám sílu a sebevědomí, si zatím jít. Jardo, moc děkuji!”

Kateřina Froňková
Reference
Ing. Šárka Píšová, Marcom Manager ESET

“Za svoji pracovní kariéru jsem si prošla pár pozicemi, kde mými nadřízenými byli lidé s velmi rozdílnými schopnostmi vedení a motivování. Jaroslav je nejlepší nadřízený, kterého jsem kdy měla. Pod jeho vedením mě práce baví a naplňuje. Je to silná autorita s jasným business cílem. Umí svým podřízeným dát maximální volnost, pokud jim věří a má v nich oporu. Jeho vedení je vždy cílené, jasné a dává smysl. Snaží se podřízené motivovat a vzdělávat, aby měli pocit, že na sobě můžou dál pracovat. Vždy si najde čas na řešení problémů, podřízeným je oporou. Jako člověk je vždy pozitivně naladěný, na pracovišti vládne vždy dobrá nálada. Miluji jeho smysl pro humor, důvtip a variabilitu v oblékání. On se ničeho nebojí, do všeho jde po hlavě, ale rozum mu zůstává, je prostě boží. Díky němu se do práce vždy těším. Kdyby všichni nadřízení byli jako on, určitě by bylo víc spokojených zaměstnanců. Jsem ráda, že pod ním můžu v ESETu pracovat. Jaroslave, díky.” 

Reference
Martin Baranovič, owner Catering Express AS, Oslo

“Jaroslav Fabian has been my manager at ESET for two years. It is my pleasure to say that during these years i have worked with not only a professional marketing manager fully focused on his challenging job but also with a human, a man with a big and good heart and clear mind who wisely led his team. This kind of leadership I have not had the benefit of experiencing after he left to lead the Czech ESET team and I became a part of ESET European Marketing Team with new managers. During the time when he was managing both marketing teams in Slovakia and in the Czech Republic ESET achieved significant growth on both markets, strongly improved its brand awareness and market share in Slovakia and reached the top market position on the competitive antimalware market in the Czech Republic. Under his leadership ESET built up a strong network of re-sellers in both republics, Jaroslav is an exceptional marketing manager, he lives the brand, he is always open for new approaches to reach business goals, a communicative and creative person, with a wonderful sense of humour. Working with Jaroslav means working with passion for work and professionalism and it means working to reach the success and victory side by side with lots of laughter and creativity.”

Další na Linkedin