fbpx
Mentální fitness | transformační program pro jednotlivce

Mentální fitness | transformační program pro jednotlivce

Proč by vás mělo posilování vaší mysli zajímat?

Vaše mysl konstantně sabotuje váš potenciál výkonnosti a spokojenosti. Všechny vaše negativní emoce, včetně stresu, jsou výsledkem této sabotáže. Nástroje, které se naučíte používat v tomto programu založené na vědeckých poznatcích neurovědy vám napomohou zvládnout životní výzvu pozitivního nastavení mysli a snížit podstatně úroveň prožívaného stresu. V rámci programu Positive Intelligence® hovoříme o tzv. Mental fitness.

Pro koho je program určený?

Mentální fitness | transformační program je pro vás ten pravý, pokud jste

a) odhodláni výrazně zlepšit svou výkonnost a efektivitu a zároveň snížit stres,

b) hledáte vědecky podložený a důvěryhodný systém, který vám pomůže,

c) jste ochotni vynaložit počáteční úsilí na přepracování letitých mentálních návyků, které vám neslouží.

Program je určen pro všechny, kteří touží objevit, co je drží zpět. Sabotéři jsou totiž hlasy ve vaší hlavě, které generují stres a negativní emoce cestou k vašemu úspěchu v práci i v osobních životních výzvách a program vás naučí, jak je dostat pod kontrolu a aktivovat své mudrce. Podmínkou absolvování programu je pasivní znalost angličtiny, jelikož aplikace i videoobsah je v tuto chvíli dostupný jen v anglickém jazyce. V češtině pak budete mít možnost průběžně získávané a trénované dovednosti rozvinout, sdílet zkušenosti a naplno vstřebat pod vedením zkušeného kouče.

Váš mentální fitness trenér na změnu

Mentální fitness | transformační program pro jednotlivce

Jaroslav Fabián, PCC má více než 750 hodin zkušeností s koučováním převážně majitelů a manažerů českých firem, přes 300 hodin ICF akreditovaného vzdělávání, s certifikací Profesional Certified Coach. Současně aktivně působí v top managementu české pobočky společnosti ESET, je viceprezidentem ICF Czech Republic a jeho vášní jsou principy divadelní improvizace aplikované do života.

Jaké na vás klade program nároky?

Denní aktivita

15 minut denně cvičení pod vedením mobilní aplikace (v angličtině) vám umožní vytvořit nová nervová spojení a získat pozitivní návyky. Tato cvičení jsou navržena tak, aby se vešla do vašeho nabitého rozvrhu, a přizpůsobená podle toho, jak sami sebe nejvíce sabotujete.

Týdenní soustředění

Týdenní hodinové video (v angličtině) přináší hluboké prožitkové zkoumání tématu každého týdne. Budete se cítit inspirováni a nabití energií pro cvičení v průběhu týdne, abyste si udrželi výhody, které jste zažili během tohoto video sezení. Samozřejmostí je vykonávání akcí souvisejících s vámi vytyčenými úkoly podle individuální strategie.

Průběžné měření pokroku s koučem

Budete se cítit motivováni díky okamžité zpětné vazbě, která vám přesně ukáže, jakého pokroku dosahujete při budování 3 základních “mentálních svalů” vaší duševní kondice. Vaše odhodlání ke změně nepodpoří jen aplikace samotná, ale i lidský přístup PCC kouče na osobních setkáních jednou za 2 týdny.

Průběh programu

Mentální fitness | transformační program pro jednotlivce

Mobilní aplikace a videa v anglickém jazyce

Vybudujete si základy duševní kondice tím, že posílíte tři kritické “mentální svaly”, abyste přesunuli rovnováhu sil od svých vnitřních sabotérů (negativního já) k vnitřnímu mudrci (pozitivnímu já).

Mentální fitness | transformační program pro jednotlivce

Týden 1 Sebeovládání

Prostřednictvím průlomového procesu zvaného PQ® Reps posílíte svůj sval sebeovládání. Každé opakování PQ® trvá pouze pár sekund a lze jej provádět s otevřenýma nebo zavřenýma očima. S každým opakováním PQ® Rep si osvojíte větší kontrolu nad vlastní myslí, ztišíte negativní myšlenky a aktivujete pozitivní oblast mozku.

2. – 3. týden Kontrola sabotérů

Získáte schopnost zachytit své hlavní sabotéry ve chvíli, kdy se snaží unést vaše myšlenky, pocity a činy. V rámci přípravy na toto cvičení získáte možnost odhalit lži, omezující přesvědčení a poškození svých Sabotérů, takže vás již nebudou moci oklamat, abyste si mysleli, že jsou pro vás užiteční.

4. – 6. týden Perspektiva mudrce

Získáte možnost praktikovat Perspektivu Mudrce, podle níž lze každý problém nebo výzvu proměnit v dar a příležitost. A tento dar můžete vytvářet prostřednictvím 5 Mudrcových schopností: Empatie, Zkoumání, Inovace, Navigace a Aktivizace.

Podpora a motivace v češtině

1. – 12. týden 6x individuální koučink v průběhu programu v délce 60 minut v termínech dle možností a preference klienta.

V bezpečném prostředí budete mít možnost průběžně získávané a trénované dovednosti rozvinout, nesdílet zkušenosti a naplno vstřebat. Pod vedením certifikovaného kouče absolvujete cvičení a procesy s cílem uvědomit si a zafixovat pozitivní přístup k sobě i ostatním a uvědomit si výhody svého přístupu pro dosažení vaší spokojenosti.

Ve zvýhodněné ceně programu 25 000 Kč je zahrnuto

  • licence na 6 týdnů mezinárodního PQ® Programu s mobilní aplikací a tréninky (videoobsah v anglickém jazyce)
  • 6 sezení s PCC koučem vedených v češtině
  • Možnost zvýhodněného nákupu navazujícího programu GROW pro prohloubení dovedností formou specificky zaměřených tréninků po celou dobu programu i po ukončení sezení na dobu zvolenou klientem.
  • Káva a drobné občerstvení v průběhu osobních setkání v koučovně Vím, co chci, Plkovská 132, Praha 9 – Horní Počernice
  • Parking aut v uzavřeném dvoře areálu Vím, co chci.