fbpx
pronajem

Trenérna

kapacita osob
max 12
Trenérna
25
Trenérna
Projektor
Trenérna
2xWC + sprcha
Trenérna
Wi-Fi
Trenérna
chytrá magnetická zeď

Trenérna, za první republiky pradědečkovo řeznictví a uzenářství, se nachází v přízemí se samostatným vchodem pro zákazníky z ulice Plkovská, Praha 9. Umožňuje několik variant uspořádání a lze přizpůsobit pro různé typy akcí. Standardní uspořádání místnosti je s 10 pohodlnými sedacími kostkami bez opěr a lektorským sklápěcím stolkem. Je vhodná pro školení, vedení zájmových aktivit, jednání, ale i pravidelné služby typu masáže apod. Místnost je klimatizovaná, vybavena LCD projektorem, promítacím plátnem, chytrou magnetickou popisovací zdí 15 m2 a obložením pro audio komfort. Místnost je nekuřácká.

Vybavení místnosti

 • 10x sedací pohodlné variabilní kostky
 • 5x stůl konferenční
 • 10x židle s opěrkami a područkami na vyžádání
 • Lektorský sklopný stolek
 • Chytrá popisovací whiteboard zeď magnetická 15 m2
 • Projektor LCD a plátno
 • Klimatizace
 • Možnost úplného zatemnění pomocí venkovních rolet
 • Audio komfort zajištěný obložením
 • Sdílené 2x WC + sprcha na chodbě
 • Sdílená kuchyně s malou jídelnou

Sdílené zázemí: V domě se nachází trvale používané kanceláře, které sdílejí zázemí 2x WC, sprcha, kuchyně pro přípravu a podání občerstvení. Parking: ve dvoře areálu možné po dohodě max 8 aut, další pak v ulicích bezplatně v okolí areálu.

Možná uspořádání

Trenérna
Kino
Trenérna
Kruh
Trenérna
Tatami 4m2
Trenérna
Do tvaru U
Trenérna
Jednačka

Ceny a podmínky

Celý den*1/2 dne*Hodina
2100 Kč1200 Kč340 Kč
Při pravidelném pronájmu individuální cenová nabídka.

*) Půldenní akcí se rozumí akce v rozsahu maximálně 4 po sobě jdoucích hodin (po překročení 4 hodin je připočítána hodinová sazba v odpovídajícím režimu pronájmu). Dopolední půldenní akci (= max 4 hod.) je možné realizovat v pásmu od 8.00 do 13.00 hod. Odpolední půldenní akci (= max. 4 hod.) je možné realizovat v pásmu od 13.00 hod. a dle provozní doby až do 17.00 hod. Celodenní akcí se rozumí akce v rozsahu nad 4 hodiny a maximálně 9 po sobě jdoucích hodin (po překročení 9 hodin je připočítána hodinová sazba v odpovídajícím režimu pronájmu). Akce, které trvají déle než 4 hodiny, jsou zpoplatněny celodenní sazbou. Pokud pro svoji akci potřebujete specifický čas (např. 6 hodin), můžete předem požádat o kalkulaci. U hodinového pronájmu se cena počítá od jedné celé hodiny a dále po každých započatých 15-ti minutách. *) Při pravidelném využívání prostor individuální dohoda.

Provozní podmínky a pravidla

Catering

K pronájmu je možné objednat si nápojový paušál (káva, čaj, voda v karafě bez limitu) za cenu 100 Kč/osobu a den nebo po dohodě komplexní občerstvení dovozem formou bufetu, pokud si chcete přinést jakýkoliv svůj vlastní catering, tak je to možné za poplatek 250 Kč (rádi vám zapůjčíme potřebné nádobí vč. ubrousků a zajistíme úklid). Dohodnout lze přeobjednání Coffee breaku dle přání, na vyžádání zašleme nabídku.

Rezervace

Zkontrolujte v kalendáři den, který preferujete, může být pronajatý jen na část dne nebo večer. Pokud je místnost v termínu nebo čase, o který máte zájem momentálně obsazená, tak neztrácejte naději!  Často se stane, že akce plánovaná dlouho dopředu odpadne a prostor se uvolní. Po vyplnění formuláře se s vámi spojíme a dohodneme detaily pro vaši spokojenost.


  Fotogalerie