fbpx
pronajem

Trenérna

kapacita osob
max 12
Trenérna
25
Trenérna
Projektor
Trenérna
2xWC + sprcha
Trenérna
Wi-Fi
Trenérna
chytrá magnetická zeď

Trenérna, za první republiky pradědečkovo řeznictví a uzenářství, se nachází v přízemí se samostatným vchodem pro zákazníky z ulice Plkovská, Praha 9. Umožňuje několik variant uspořádání a lze přizpůsobit pro různé typy akcí. Standardní uspořádání místnosti je s 10 pohodlnými sedacími kostkami bez opěr a lektorským sklápěcím stolkem. Je vhodná pro školení, vedení zájmových aktivit, jednání, ale i pravidelné služby typu masáže apod. Místnost je klimatizovaná, vybavena LCD projektorem, promítacím plátnem, chytrou magnetickou popisovací zdí 15 m2 a obložením pro audio komfort. Místnost je nekuřácká.

Vybavení místnosti

 • 10x sedací pohodlné variabilní kostky
 • 5x stůl konferenční
 • 10x židle s opěrkami a područkami na vyžádání
 • Lektorský sklopný stolek
 • Chytrá popisovací whiteboard zeď magnetická 15 m2
 • Projektor LCD a plátno
 • Klimatizace
 • Možnost úplného zatemnění pomocí venkovních rolet (zatím v řešení)
 • Audio komfort zajištěný obložením
 • Sdílené 2x WC + sprcha na chodbě
 • Sdílená kuchyně s malou jídelnou

Sdílené zázemí: V domě se nachází trvale používané kanceláře, které sdílejí zázemí 2x WC, sprcha, kuchyně pro přípravu a podání občerstvení.
Parking: ve dvoře areálu možné po dohodě max 5 aut, další pak v ulicích bezplatně v okolí areálu.

Možná uspořádání

Trenérna
Kino
Trenérna
Kruh
Trenérna
Tatami 4m2
Trenérna
Do tvaru U
Trenérna
Jednačka

Ceny a podmínky

Celý den*1/2 dne*Hodina
2100 Kč1200 Kč340 Kč
Při pravidelném pronájmu individuální cenová nabídka.

*) Půldenní akcí se rozumí akce v rozsahu maximálně 4 po sobě jdoucích hodin (po překročení 4 hodin je připočítána hodinová sazba v odpovídajícím režimu pronájmu). Dopolední půldenní akci (= max 4 hod.) je možné realizovat v pásmu od 8.00 do 13.00 hod. Odpolední půldenní akci (= max. 4 hod.) je možné realizovat v pásmu od 13.00 hod. a dle provozní doby až do 17.00 hod. Celodenní akcí se rozumí akce v rozsahu nad 4 hodiny a maximálně 9 po sobě jdoucích hodin (po překročení 9 hodin je připočítána hodinová sazba v odpovídajícím režimu pronájmu). Akce, které trvají déle než 4 hodiny, jsou zpoplatněny celodenní sazbou. Pokud pro svoji akci potřebujete specifický čas (např. 6 hodin), můžete předem požádat o kalkulaci. U hodinového pronájmu se cena počítá od jedné celé hodiny a dále po každých započatých 15-ti minutách. *) Při pravidelném využívání prostor individuální dohoda.

Provozní podmínky a pravidla

Catering

K pronájmu je možné objednat si nápojový paušál (káva, čaj, voda v karafě bez limitu) za cenu 100 Kč/osobu a den, pokud si chcete přinést jakýkoliv svůj vlastní catering, tak je to možné za poplatek 250 Kč (rádi vám zapůjčíme potřebné nádobí vč. ubrousků a zajistíme úklid). Dohodnout lze přeobjednání studeného Coffee breaku dle přání, na vyžádání zašleme nabídku.

Rezervace

Klikněte v kalendáři na den, který preferujete, může být pronajatý jen na část dne nebo večer. Pokud je místnost v termínu nebo čase, o který máte zájem momentálně obsazená, tak neztrácejte naději!  Často se stane, že akce plánovaná dlouho dopředu odpadne a prostor se uvolní. Po vyplnění formuláře se s vámi spojíme a dohodneme detaily pro vaši spokojenost.


  Events Calendar

  Kalendář z Akce

  Po Po

  Út Út

  St St

  Čt Čt

  So So

  Ne Ne

  0 akce,

  1 akce,

  1 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  1 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  1 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  1 akce,

  1 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  0 akce,

  Fotogalerie