fbpx
tymovy koučink

Týmový koučink

Řešíte tým, který potřebuje rychle najít společnou cestu k úspěchu? Nebo snad spojujete dohromady dříve nespolupracující skupiny zaměstnanců? Pak je tu pro Vás týmový koučink – pomocník na cestě ke skvělému týmovému výkonu!

Naše týmové koučování je založeno na práci s potenciálem skupiny a respektu k jedinečnosti každého člena týmu. Společně se naučíte efektivně řešit různé situace a dosáhnout svých cílů.

Co můžete očekávat od týmového koučinku?

  • Zlepšení komunikace mezi členy týmu
  • Nasměrování týmu k jednomu společnému cíli a výsledku
  • Vybudování vzájemného respektu k dovednostem jednotlivců v týmu
  • Zrychlení rozvoje potenciálu celého týmu
  • Přijetí nového lídra a jeho začlenění do týmu
  • Rychlý start spolupráce na novém projektu

A jak to celé začíná? Nabízíme bezplatnou konzultaci se zadavatelem, která trvá obvykle nejméně dvě hodiny. Během této schůzky probereme výchozí podmínky, očekávání a cíle týmového koučinku. Poté připravíme na míru šitou cenovou nabídku a plán koučování s certifikovaným týmovým koučem.

Týmový koučink je skvělým nástrojem pro ty, kteří vidí sílu ve sjednocení jedinců společným cílem. Týmový kouč pomáhá každému členovi skupiny uvědomit si společný záměr a celý tým se postupně učí fungovat efektivněji. Každý člen týmu pak objevuje, jak nejlépe spolupracovat na osobní úrovni pro dosažení společného cíle.

Potřebujete pravidelné konzultace, stínování porad nebo facilitaci schůzek? Můžeme být silnou oporou pro týmového lídra a celý tým.

Ačkoliv se proces týmového koučování může zdát časově náročný a rušivý, zejména ve srovnání s jednoduchostí následování rad renomovaných konzultantů, organizace nakonec z investice času a energie získává, a to formou zlepšení týmové dynamiky a lepší připraveností na budoucí výzvy. Nejenže bude váš firemní tým plný dobře naladěných hráčů, ale ti budou vzájemně citliví, empatičtí a (v ideálním případě) šlapat jako stroj. S podporou dalších metod, jako je mentoring juniorů nebo konzultace specialistů na vybraná témata, nabízí týmový koučink cestu ke zlepšení nejen individuálního výkonu jedinců, řešení specifických problémů, ale také harmonizaci celého týmu.

Tak co říkáte? Pojďme společně rozpálit váš tým do varu a dosáhnout skvělých výsledků!

Získejte na míru šitou cenovou nabídku a návrh průběhu týmového koučování certifikovaným koučem. Tuto službu nabízíme v rámci týmu  spolupracujících proškolených koučů.