fbpx
Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Typologie osobnosti v efektivní komunikaci

4. listopadu 2023 | 9:00 17:00

Seznamte se s problematikou typologie osobnosti a aplikace teorie do běžných životních a pracovních situací. Najdeme respekt k osobě, se kterou vedeme jednání, i sami k sobě. Jak je možné, že někteří lidé se dokáží mezi sebou domluvit snadno a s jinými nám to tolik drhne? Jde o „základní nastavení každého jedince“ tedy o jeho osobnostní typ. Osobnost se skládá z vrozených i získaných charakteristik, podle kterých se vymezují individuální typy.

Dotkneme se témat efektivní komunikace, konfliktů, dosahování cílů v rámci týmové spolupráce, kultury managementu, ale rovněž využití typologie v obchodování a prodeji nápadu. Každá z těchto oblastí by si zasloužila samostatné celodenní školení, proto vám jen otevřeme mysl vašeho rozvoje tímto směrem. I zde je typologie užitečná a dá se systematicky rozvíjet její užívání. 

TENTO TERMÍN JE JIŽ PLNĚ OBSAZEN

Struktura kurzu Typologie osobnosti v efektivní komunikaci

 • Teoretické souvislosti DISC, MBTI modelů a archetypy.
 • Jak rozlišovat jednotlivé typologie v praxi.
 • Analýza vlastního profilu.
 • Nejčastější oblasti využití.
 • Nácviky prezentace nápadu různým typologickým osobnostem.
 • Skutečný trénink s různorodým spoluhráčem a zpětná vazba.

Co získáte?

 • Naučíte se určit osobnostní typ druhého a pochopíte časté komunikační problémy.
 • Typologie osobnosti je univerzální komunikační nástroj, který nesmírně usnadňuje mezilidské vztahy v rodině, v práci nebo kdekoliv jinde.
 • Získáte odpovědi na otázky, proč se vám s někým nedaří se nepohádat, proč vám někdo nesedí, jak na komunikaci s nadřízeným, kolegy, s partnerem a další užitečné poznatky.
 • Zážitkový trénink pod vedením zkušené lektorky a kouče.
 • Vlastní závěry a náhled na životní situace, které vám doposud byly záhadou.
 • Novou úroveň sebepoznání.

Pro koho je kurz určen?

 • Všechny jednotlivce, kteří si chtějí ujasnit, jak komunikovat s okolím a uspět.
 • Manažery, kteří se soustředí intenzivně na svou práci, ale na vnímání okolí nezbývá čas.
 • Pracovníky, kteří vnímají, že jsou pod tlakem konfliktní komunikace a stresu a chtějí najít cestu ven.

Lektorský tandem

Na obsahu kurzu a jeho exekuci se podílí tandem zkušených koučů a lektorů:

JanaIng. Jana Brabcová, BBCC – lektorka aplikované improvizace, brain-based kouč, zkušená lektorka, která se specializuje na oblast obchodních a manažerských dovedností, etikety a komunikačních dovedností (především typologické a asertivní komunikace) a na osobnostní rozvoj, sebemotivaci, sebevzdělávání, work-life balance a stres management, lektorka aplikované improvizace.
Ing, Jaroslav Fabián, MBA, PCC – certifikovaný kouč, aktivní člen ICF (Mezinárodní federace koučinku #009334911), lektor aplikované improvizace, komunikace a leadership dovedností. Posledních 18 let je členem managementu, marketingovým ředitelem společnosti ESET Česká republika a teorii osobnostní typologie používá v každodenní praxi nejen při jednání, ale při tvorbě marketingové komunikace.

Přihláška a praktické detaily

Organizátor kurzu

Místo konání

Trenérna se nachází v prostoru na změnu Vím, co chci s možností parkování automobilu ve dvoře objektu. MHD dopravní spojení: Stanice metra B Černý Most odjezdy autobusů z nástupiště č. 15 směr Horní Počernice, a to všechny autobusy jedoucí přes stanici Na Kovárně (cca 100 m zpět k Praze a doprava) nebo stanice Třebešovská (přes park cca 250 m a přejít ulici Náchodská). Fanoušci vlakové dopravy mohou využít častého spoje do Nádraží Horní Počernice s přestupem na bus nebo krásnou procházkou 1 km k trenérně Vím, co chci, Plkovská 132/13, Praha 9. Mapa níže a navigace jistě poslouží všem.

Plkovská 132/13
Praha 9, Česká republika 19300 Česká republika
+ Google Mapa
773123467
View Místo konání Website

V ceně je zahrnuto

$3,000.00 Lektorné, nápoje, káva, občerstvení během přestávek a oběd formou studeného bufetu.

Storno a platební podmínky

Registrací na kurz souhlasíte se storno a platebními podmínkami. O zaplacení částky kurzovného prosíme do 10 dnů od vydání zálohové faktury. Neplátce DPH. Když bychom platbu do určeného termínu nezaznamenali, uvolníme případně místo pro další zájemce. Kdyby se cokoli stalo a po zaplacení kurzu byste nemohli přijet, dejte nám, prosím, vědět co nejdříve. 14 dní před akcí a déle by storno bylo zdarma. Týden před akcí vracíme 50% ze zaplacené částky, v případě zrušení den předem a v den konání peníze zpět již neposíláme. Děkujeme za pochopení.