fbpx

Úvodní schůzka

Úvodní schůzka

Online koučovna Vím, co chci

Vyzkoušejte strukturovaný koučovací rozhovor dle standardů mezinárodní federace koučů s dodržením etického kodexu ICF v rozsahu 45 minut online sezení za zvýhodněnou cenu, která vám bude odečtena z ceny naší případné další spolupráce.

Certifikovaný kouč: Ing. Jaroslav Fabián, MBA, PCC
Bude mi ctí se s Vámi seznámit a udělám maximum pro vytvoření bezpečného prostoru na Vaše myšlenky a nové nápady či rozhodnutí. Pokud si vzájemně „sedneme“, navrhnu Vám další možný postup a zpracuji cenovou nabídku na míru. Není rozhodující, zda přicházíte z firmy nebo hledáte individuální cestu osobního rozvoje. Důležitá je chuť zjistit, co skutečně chcete a začít svůj cíl realizovat s ochotou pro něj něco opravdu udělat.

Proč si vybrat právě mně?

Mám schopnost se empaticky naladit a napojit se na vaši náturu a energii a celkovou formu komunikace. Mám řadu různorodých životních zkušeností a vytrénovaný nadhled. To je to, co dělá koučování se mnou jedinečné. Více než 300 hodin akreditovaného vzdělávání ICF a 800+ hodin koučování. Navíc trénuji aktivně schopnost napojování na druhé při divadelní improvizaci, a to každý týden minimálně 3 hodiny. Jednání s lidmi, na různých úrovních připravenosti řešit problém, je mi vlastní z mé manažerské praxe (více než 25 let řízení týmů.) Jsem taky rodič, jsem taky partner, jsem taky syn. Jsem člověk. Jako vy.

Jaroslav Fabián, PCC

Úvodní schůzka
*) Vysvětlení: Ukázková hodina je zpoplatněná zálohou, jelikož v minulosti docházelo k jejímu zneužívání lidmi, kteří o skutečné koučování zájem neměli a po rezervaci ani nedorazili. Celou hodnotu zálohy odečítám z ceny prvního sezení v případě, že se domluvíme o spolupráci na vašem osobním rozvoji.