fbpx
zmeny

Jak zvládat změny lépe

Připravte se na nezapomenutelný zážitkový workshop, který vás vtáhne do světa nekonečných a stále nových možností! Nejenže si vylepšíte své dovednosti v týmové práci a komunikaci, ale přitom se dozvíte, jak být flexibilnější a přizpůsobivější ve víru dnešního rychle se měnícího VUCA světa a zlepšíte své zvládání změn.

Ponořte se do fascinujícího světa principů vnímání změny, prožívání chyb, jistot, že něco se změní a objevte, jak zvládat své reakce s grácií a elegancí. Improvizační princip v každodenní praxi – to je něco, co vám otevře nové obzory a ukáže, že když je něco nového pravda, můžeme hledat další platné cesty a objevit nové výhody a příležitosti. Zvědavost jako motor úspěchu.

A to nejlepší na tom všem? Celý workshop probíhá formou hravých cvičení, které vás učí reagovat na změnu s větší lehkostí a radostí. Tak na co ještě čekáte? Přidejte se k nám a zažijte dobrodružství, které vám změní život!

Proč byste měli tento kurz zvážit? Zde je 5 přesvědčivých důvodů:

1. Získejte konkurenční výhodu: Ve vyspělých ekonomikách manažeři trénují prvky improvizace, aby zlepšili svou pohotovost, přítomnost a vnímavost k okolí. Nebuďte pozadu a získejte stejnou výhodu pro zvládání změn!

2. Stres pod kontrolou: Naučte se, jak vnímat změnu jako prostor pro osobní rozvoj a realizaci, místo aby byla zdrojem stresu a nepříjemných zážitků.

3. Zlepšete týmovou spolupráci: Workshop je navržen tak, aby vám pomohl lépe spolupracovat s ostatními členy týmu a zlepšit komunikaci mezi vámi.

4. Poznejte moderní neurovědu: Získejte přístup k poznatkům z oblasti neurovědy, které vám pomohou lépe porozumět změnám a jejich dopadu na vaše reakce.

5. Zábavný a hravý přístup: Workshop zahrnuje praktická, dobrovolná a hravá cvičení dovedností improvizace, která vám pomohou nacvičit nové dovednosti zábavnou formou.

Poptejte workshop “Jak zvládat změny lépe” do svého košíku ještě dnes a začněte objevovat nové možnosti, jak se vyrovnat se změnami ve svém životě a kariéře.

Používané metody

  • Prezentace základních teoretických předpokladů strukturovanou formou pro sjednocení slovníku společně se sdílením znalostí a zkušeností posluchačů.
  • Koučovací dovednosti Brain-based Coaching (Neuroleadership Group, David Rock)
  • Facilitace sebepoznávacích a rozvojových procesů mezinárodní školy Points-of-You
  • Principy aplikované improvizace trénované v západní Evropě jako praktická dovednost podporující emocionální inteligenci, komunikační dovednosti a týmovou spolupráci.

Obsah kurzu čerpá z praktických zkušeností lektora v oblasti řízení týmů a managementu firem za posledních více než 25 let jeho praxe. Sám prošel cestu, po které se mnozí musí teprve vydat a rád sdílí zkušenosti s ostatními s respektem k odlišným oborům a typologii.

Jaroslav Fabián

Vystudoval ekonomii, marketing a management. Celý svůj profesní život věnoval objevování jedinečnosti firemních i osobních značek a jejího využití v komunikaci. Se svou vrozenou empatií a potřebou práce s lidmi v týmu nabízí tzv. brain-based koučování, práci s fotografií v osobním rozvoji a trénování principů aplikované improvizace.

  • Manažer společnosti ESET od roku 2005, aktuálně na pozici Director of Global Marketing Excellence
  • Certifikovaný PCC kouč
  • Zakladatel improvizační skupiny Nepřipravení
  • Člen Scaleup Board, ICF Mezinárodní federace koučinku a Hospodářské komory ČR.
  • Trenér na změnu vimcochci.cz
Jaroslav Fabián
Jak zvládat změny lépe