fbpx
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.
Event Series Event Series: Mužský kruh | Vím, co chci

Mužský kruh | Vím, co chci

28. července 2023 | 18:30 21:30

Mužský kruh? Muž je taky jenom člověk a potřebuje autentické vztahy a zážitky. Myslíme si a žijeme v iluzi, že musíme zvládnout všechno sami. Pojďte společně zbortit očekávání daná výchovou a potkat se s respektem, v upřímném naslouchání jeden druhému v mužském kruhu. Chcete sdílet svůj názor, příběh, pocity, nebo jen mlčet a vnímat příběhy ostatních mužů tak, jak to v hospodě nebo při práci nezažijete? Témata jednotlivých kruhů jsou různá, jak je přináší život a účastníci, někteří muži jsou v jejich řešení dále a mohou nás inspirovat a někteří muži jsou o pár kroků za námi a ty zase můžeme inspirovat my. O tom totiž celé sdílení a kruh je. S respektem, s pravidly být vyslyšen a vnímat druhé.

Mužský kruh má pravidla, které ctíme:

  • Co v kruhu zazní, to v něm i zůstane.
  • Mluví pouze ten, kdo má mluvicí předmět, ostatní naslouchají.
  • Mluvíme výhradně o sobě a o svém prožívání, neradíme druhým, co mají dělat v jejich situaci.
  • Mluvíme s úmyslem, v přítomném okamžiku, co teď prožíváme, když se děje to, co kruh právě otevřel.
  • Nasloucháme nejen ušima, ale především srdcem.
  • Mluvíme k věci, respektujeme společný čas.

Mužský kruh se koná jednou měsíčně a zve k sdílení okamžiku muže, kteří už vědí, že život je více než jen soustředění na výkon a výsledky. Že život má hloubku, přesah, určitou míru spirituality, kterou prožívá každý svým způsobem individuálně. Někdo jezdí objevovat meditaci do Tibetu, jiný drží hladovky a třetí se věnuje osobnímu rozvoji a studiu. Každý, jak je mu milé a vlastní. Mužský kruh je prostor, kde lze zažít to, že ať sdělím cokoliv, nebude mne nikdo soudit, přesvědčovat o opaku nebo cokoliv hrotit. Může mi jen nabídnout svou autentickou reakci a pocity, které právě prožívá. Pravidelnou součástí je úvodní mindfullnes cvičení, občasné využití fototerapie s využitím nástrojů Points-of-You.

Každý kruh má své jedinečné téma, které přinese zpravidla ten, kdo kruh otevírá. Berte to jako prvotní inspiraci ke sdílení, hovory se pokaždé stočí tím směrem, kde je to nejvíce potřeba. 🙂

Mužský kruh je vedený certifikovaným koučem Jaroslavem Fabiánem, PCC, který se s touto technikou potkal na cestě svého poznání a s velkým respektem ke všem, kteří ji provádějí roky si dovoluje nabídnout své dovednosti facilitátora pro udržení pravidel kruhu v prostoru pro změnu Vím, co chci v Horních Počernicích.

Cena a rezervace termínu

Kč400.00 2,5 hodiny facilitovaného skupinového setkání. První vstup zdarma na zkoušku.

Místo konání

Trenérna se nachází v prostoru na změnu Vím, co chci s možností parkování automobilu ve dvoře objektu. MHD dopravní spojení: Stanice metra B Černý Most odjezdy autobusů z nástupiště č. 15 směr Horní Počernice, a to všechny autobusy jedoucí přes stanici Na Kovárně (cca 100 m zpět k Praze a doprava) nebo stanice Třebešovská (přes park cca 250 m a přejít ulici Náchodská). Fanoušci vlakové dopravy mohou využít častého spoje do Nádraží Horní Počernice s přestupem na autobus nebo krásnou procházkou 1 km k trenérně Vím, co chci. Mapa níže a navigace jistě poslouží všem.

Plkovská 132/13
Praha 9, Česká republika 19300 Česká republika
+ Google Mapa
773123467
View Místo konání Website