fbpx

Moderoval jsem podcast

Moderoval jsem podcast

Minulý týden jsem byl vyzván, abych moderoval skvělý podcast Zážeh Martina Hurycha, ve kterém Martin dlouhodobě sdílí své zkušenosti z mezinárodního B2B obchodu se svými hosty z řad byznysu. Měl jsem tu čest být prvním, kdo ho zastoupil v křesle moderátora a vyzpovídal ho z pracovní i osobní roviny. Tu důvěru jsem získal jako jeho kouč a jsem za ni velmi vděčný a přistoupil jsem k přípravě s velkou pokorou.

Je zajímavé, jak rychle plyne čas, když si povídáte se zajímavým člověkem ve srovnáním s čekáním ve frontě. Čas je relativní, a o to více je důležité si ty chvíle, kdy to plyne uvědomovat a užívat si je, vyhledávat, jelikož přinášejí radost.

Tento rok byl jedno velké ANO. Kývnutí bez minuty rozmýšlení na tuto příležitost bylo jedním z nich a jsem tomu moc rád. Zažil jsem si, jak se dá zapomenout na kamery, na mikrofony a nezvyklé prostředí, jak lze se plně napojit na hosta a vnímat jeho zajímavé vyprávění a objevovat nové souvislosti, které jsem o něm doposud netušil. Doporučuji sledovat Zážeh a nenechte si díl s Martinem Hurychem uniknout. Patří k velikánům B2B obchodu v Česku a rozhodně o něm ještě uslyšíme.

Já tedy rozhodně, jsme oba členem Mastermind klubu a pravidelně se scházíme i mimo tyto organizované skupiny. Děkuji Ti Martine za důvěru v koučování, i za příležitost a hezké povídání.

Jaroslav

Přihlášení k odběru obšťastníku


Chci odebírat obšťastník Vím, co chci s informacemi o termínech otevřených kurzů a nových článcích v blogu z oblasti osobního rozvoje s frekvencí maximálně jednou měsíčně.