fbpx
osobní rozvoj a kurzy

Zážitkové workshopy

Vím, co chci lektorský tým přináší nejen znalosti a dovednosti, ale také zábavu a nadšení pro účastníky. Zapomeňte na nudné prezentace a monotónní prezentace. Naše workshopy jsou sestavovány tak, aby byly interaktivní, zábavné a především efektivní z pohledu nezapomenutelnosti předávaných dovedností a znalostí. Pokrýváme širokou škálu témat, jako je komunikace, vedení lidí, budování značky, týmová spolupráce, řešení konfliktů a mnoho dalších. Lektoři jsou zkušení profesionálové s bohatými zkušenostmi v oboru. Společně s vámi navrhneme kurz, který bude přesně odpovídat Vašim potřebám.

Oblasti a témata, která jsou nám blízká

Poptejte více informací ještě dnes a zažijte, jak může být vzdělávání zábavné a efektivní zároveň.

5 důvodů proč poptat kurzy Vím, co chci

 1. Interaktivní a zábavné workshopy: Naše zážitkové workshopy jsou navrženy tak, aby byly plné energie, interakce a zábavy, což zaručuje vyšší zapojení a lepší výsledky pro vaše zaměstnance.
 2. Široká škála témat: Nabízíme různorodá témata, které pokrývají všechny aspekty firemního života – od komunikace, zvládání konfliktů a změn, přes vedení a marketing, až po teambuilding s využitím aplikované improvizace, fotografií a týmového koučinku.
 3. Individuální přístup: Společně s vámi navrhneme vzdělávání na míru, které bude přesně odpovídat potřebám vaší firmy. Co kurz, to unikátní zážitek, který nelze ve stejné podobě opakovat.
 4. Zkušení lektoři: Lektoři jsou zkušení profesionálové s bohatými zkušenostmi v oboru, se kterými dlouhodobě spolupracuji a mohu se za jejich chování, vystupování i znalosti zaručit.
 5. Investice do budoucnosti vaší firmy: Naše zážitkové workshopy vám pomohou posílit týmovou spolupráci, zlepšit komunikaci a zvýšit efektivitu práce.

Upřesnění požadavků a cenová nabídka

Nabízím vám nezávaznou iniciační schůzku ohledně zjištění vašich požadavků, jejichž výstupem bude cenová nabídka na míru. Nemám rád jen suchou teorii, ale zážitkové vzdělávání. V případě větších skupin při vedení workshopů zajišťuji spolupráci s osvědčenými a zkušenými parťáky v tandemu z řad spolupracujících lektorů.

Pod pokličkou workshopů Vím, co chci

 • Zjistíme úroveň seznámení s tématem všech účastníků, cíle a očekávání, srovnáme množství teoretických předpokladů, se kterými budeme pracovat.
 • V dalších částech workshopu zařazujeme praktická cvičení nebo nácviky pro upevnění nově nebo znovu připomenutých znalostí v nových úhlech pohledu – aplikované do světa posluchače.
 • Všechna témata přizpůsobujeme složení a prioritám účastníků.
 • Impuls znalostí získaných během kurzů doporučujeme podpořit následnou diskusí o praktické aplikaci v časovém odstupu 2-3 týdnů s lektorem. Dobře víme, jak je obtížné po návratu z kurzu dovednosti aplikovat v záplavě každodenní rutiny.
 • V případě zájmu pomáháme reálnému využití znalostí v praxi formou navazujících individuálních navazujících schůzek s vybranými členy týmu či ve skupině formou individuálního či týmového koučinku.

Jaroslav Fabián

Vystudoval ekonomii, marketing a management. Celý svůj profesní život věnoval objevování jedinečnosti firemních i osobních značek a jejího využití v komunikaci. Se svou vrozenou empatií a potřebou práce s lidmi v týmu nabízí tzv. brain-based koučování, práci s fotografií v osobním rozvoji a trénování principů aplikované improvizace.

 • Manažer společnosti ESET od roku 2005, aktuálně na pozici Director of Global Marketing Excellence
 • Certifikovaný PCC kouč
 • Zakladatel improvizační skupiny Nepřipravení
 • Člen Scaleup Board, ICF Mezinárodní federace koučinku a Hospodářské komory ČR.
 • Trenér na změnu vimcochci.cz
Jaroslav Fabián
Zážitkové workshopy