fbpx

Čeho jste schopni právě vy? Co na vás čeká v cíli?

Čeho jste schopni právě vy? Co na vás čeká v cíli?

Práce s cíli a motivací

Volá váš mozek: “Hej, kamaráde! Máš chuť na malou výzvu?” Zkuste si odpovědět na tuto otázku: Jak můžete změnit svět? Pokud vám odpověď nevyšplíchla rychle jako voda z kropicí konve, tak se pojďte se mnou ponořit do následujících řádků a společně se zamyslíme nad tím, jak toho docílit. Jaký je váš postoj k tématu práce s cíli a motivací? Zní vám to jako něco, co se vás netýká a někdo vám vždy práci zadá? Kdo je odpovědný za vaši spokojenost a štěstí?

Víte, že každý z nás má tu úžasnou schopnost ovlivnit svět kolem sebe prostřednictvím svého přístupu k životu, ke svému okolí a hlavně k sobě samému? Klíčem k úspěchu je najít tu správnou rovnováhu mezi stanovením cílů a sebemotivací.

Takže, co říkáte? Pojďme se společně zamyslet nad tím, co opravdu chcete a co už v našem životě nepotřebujete. A pak hurá do akce! Správně nasměrovanou schopností a vnitřní silou můžete doslova změnit svět!

Jsem připraven vám být nápomocen nalézt jistotu a bezpečí ve vašem vlastním Vím, co chci

Jaroslav Fabián, PCC kouč

Celý život se máme co učit, abychom rostli, dosahovali svých cílů a snů, byli výkonnější, šťastnější, zdravější, vyrovnanější, … Každý si dosaďte slovo, které je zrovna to vaše.

Život nám nabízí tolik možností, tolik cest, po kterých se vydat a je horší jen stát a váhat, než se po některé z nich vydat a zjistit, jestli je vám na ní pohodlně, inspiruje vás a naplňuje vaše poslání. Nikdo není v právu, pokud soudí váš výběr, je jenom váš. Se všemi přínosy i riziky, které s touto cestou souvisí. Jste spíš lázeňský štramák, který se rád prochází v elegantním obleku po dlážděných cestách velkoměst nebo dobrodruh, který si prosekává cestu džunglí mačetou? Oba dva mohou cítit stejné naplnění a štěstí ze své cesty. Ani jedna není lepší nebo horší, ale je jejich. Čím dříve se zodpovědně zamyslíme nad svými cestami, lidmi, které na nich potkáváme a svými sny, za kterými jdeme a nebudeme zbůhdarma přešlapovat nebo každou chvíli zahýbat jiným směrem, přiblížíme se svému cíli.

K tomu vám může být nápomocen kouč. Profesionál, který neradí, nesoudí vaší volbu, je oporou vašich rozhodnutí, ale také férovým trenérem, když zrovna polevíte ve své snaze a vrátíte se ke starým návykům. Kouč, který by měl ctít váš pohled na svět, umožnit vám se na svou cestu podívat z různých úhlů pohledu a třeba i správně položenými otázkami pomoci naplánovat zcela nové dobrodružství. 

Přihlášení k odběru obšťastníku


Chci odebírat obšťastník Vím, co chci s informacemi o termínech otevřených kurzů a nových článcích v blogu z oblasti osobního rozvoje s frekvencí maximálně jednou měsíčně.