IMproTHERAPY 29. 4.-1. 5. | Praha

Čeho jste schopni právě vy?

Nadcházející události

Pokud se vám bez zaváhání nedere na rty odpověď na tuto otázku, zamyslete se nad dalšími řádky. Každý z nás má tu neobyčejnou schopnost změnit svět svým přístupem k životu, svému okolí, a hlavně sami k sobě. 

Jsem připraven vám být nápomocen nalézt jistotu a bezpečí ve vašem vlastním Vím, co chci

Jaroslav Fabián, PCC kouč

Celý život se máme co učit, abychom rostli, dosahovali svých cílů a snů, byli výkonnější, šťastnější, zdravější, vyrovnanější, … Každý si dosaďte slovo, které je zrovna vaše.

Život nám nabízí tolik možností, tolik cest, po kterých se vydat a je horší jen stát a váhat, než se po některé z nich vydat a zjistit, jestli je vám na ní pohodlně, inspiruje vás a naplňuje vaše poslání. Nikdo není v právu, pokud soudí váš výběr, je jenom váš. Se všemi přínosy i riziky, které s touto cestou souvisí. Jste spíš lázeňský štramák, který se rád prochází v elegantním obleku po dlážděných cestách velkoměst nebo dobrodruh, který si prosekává cestu džunglí mačetou? Oba dva mohou cítit stejné naplnění a štěstí ze své cesty. Ani jedna není lepší nebo horší, ale je jejich. Čím dříve se zodpovědně zamyslíme nad svými cestami, lidmi, které na nich potkáváme a svými sny, za kterými jdeme a nebudeme zbůhdarma přešlapovat nebo každou chvíli zahýbat jiným směrem, přiblížíme se svému cíli.

K tomu vám může být nápomocen kouč. Profesionál, který neradí, nesoudí vaší volbu, je oporou vašich rozhodnutí, ale také férovým trenérem, když zrovna polevíte ve své snaze a vrátíte se ke starým návykům. Kouč, který by měl ctít váš pohled na svět, umožnit vám se na svou cestu podívat z různých úhlů pohledu a třeba i správně položenými otázkami pomoci naplánovat zcela nové dobrodružství.