Čeho jste schopni právě vy?

Pokud se vám bez zaváhání nedere na rty odpověď na tuto otázku, zamyslete se nad dalšími řádky. Každý z nás má tu neobyčejnou schopnost změnit svět svým přístupem k životu, svému okolí, a hlavně sami k sobě.
Jaroslav FabiánPublikováno

Pokud se vám bez zaváhání nedere na rty odpověď na tuto otázku, zamyslete se nad dalšími řádky. Každý z nás má tu neobyčejnou schopnost změnit svět svým přístupem k životu, svému okolí, a hlavně sami k sobě. 

Jsem připraven vám být nápomocen nalézt jistotu a bezpečí ve vašem vlastním Vím, co chci

Jaroslav Fabián, ACC kouč

Celý život se máme co učit, abychom rostli, dosahovali svých cílů a snů, byli výkonnější, šťastnější, zdravější, vyrovnanější, … Každý si dosaďte slovo, které je zrovna vaše.

Život nám nabízí tolik možností, tolik cest, po kterých se vydat a je horší jen stát a váhat, než se po některé z nich vydat a zjistit, jestli je vám na ní pohodlně, inspiruje vás a naplňuje vaše poslání. Nikdo není v právu, pokud soudí váš výběr, je jenom váš. Se všemi přínosy i riziky, které s touto cestou souvisí. Jste spíš lázeňský štramák, který se rád prochází v elegantním obleku po dlážděných cestách velkoměst nebo dobrodruh, který si prosekává cestu džunglí mačetou? Oba dva mohou cítit stejné naplnění a štěstí ze své cesty. Ani jedna není lepší nebo horší, ale je jejich. Čím dříve se zodpovědně zamyslíme nad svými cestami, lidmi, které na nich potkáváme a svými sny, za kterými jdeme a nebudeme zbůhdarma přešlapovat nebo každou chvíli zahýbat jiným směrem, přiblížíme se svému cíli.

K tomu vám může být nápomocen kouč. Profesionál, který neradí, nesoudí vaší volbu, je oporou vašich rozhodnutí, ale také férovým trenérem, když zrovna polevíte ve své snaze a vrátíte se ke starým návykům. Kouč, který by měl ctít váš pohled na svět, umožnit vám se na svou cestu podívat z různých úhlů pohledu a třeba i správně položenými otázkami pomoci naplánovat zcela nové dobrodružství. 

Už víte, čeho jste schopni právě vy? 

Jaroslav
Vím, co chci.

Úvodní schůzka s koučem zdarma 

Mohlo bys vás také zajímat
Certifikovaný kouč

Koučink je řemeslo

“Stejně jako při řemeslné tvorbě je důležité, aby byl kouč kreativní, měl vyjasněné zadání, ale přitom trpělivě vyčkával, co přinese rozhovor s klientem. Stejně jako výpal v peci dodá glazuře…
Zjistěte více

Neurověda, která pomáhá

Neurověda, jako disciplína zmapovala, jak mozek reaguje na určité podněty a co ovlivňuje jednotlivé pochody. Vědci zjistili, že lidé jednají pod vlivem zažitých konceptů, které je v různých situacích svazují. V…
Zjistěte více